2737
2734
عنوان

بی بی

84 بازدید | 9 پست

۱۴روز عقب انداختم روز دوم و دهم بی بی منفی  شد کس یوبده باردارباشه با بی بی منفی سینه هام دردداره خیلی وقته علامت پری دارم ولی نمیشم

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید کیست داشته باشی منم همین علایم داشتم نمیشدم از دادم منفی بود.سونو گفت پلی کیستیک.تازه ی وقتای ب ...

منم تنبلی دارم مثل خودت ولی اقندر عقب نمینداختم بی  بی هم جندبار مثبت شده تواین دوسال ولی نوارری که بیخوده قطره چکون یتاحالامثیت نشده

منم تنبلی دارم مثل خودت ولی اقندر عقب نمینداختم بی  بی هم جندبار مثبت شده تواین دوسال ولی نوارر ...

من ک نواریا همیشه مثبت میشد برام حتی تو پری.قطره چکونیا هم با تاخیر بعضیاش میشدن

من ک نواریا همیشه مثبت میشد برام حتی تو پری.قطره چکونیا هم با تاخیر بعضیاش میشدن

خخخ توازمن باحال تر وضعت پس

خخخ توازمن باحال تر وضعت پس

اره..اقدامم داشتیم و ی استرس و اضطرابی بهم وارد میشد و دودلی پیش میومد ک دیوونم میکرد ک رفتم دکتر دارم متفورمین میخورم و دوفاستونم امروز روز اخرش بود

2738
تنبلی دارم ولی انقدر طولانی نیمشد ۳تا۷روز عقب میفتاد تازه ۳ماه جلوهم میندازم

منم نامنظم بود تا 7روز رسید دیگه نیومد ک امپولم زدم و نیومد از دادم منفی.دوباره امپول..یعنی حرص خوردم حالا دوفاستون خوردم ببینم کی میشم 

منم دو سه روزه عقب انداختم. چندین ماه هس که دقیق 30روزه میشم نمیدونم چرا این ماه اینطوری شد. تنبلی دارم ولی سونو کردم گفت هیچی کیست نداری چون متوفورمین میخوردم. بی بی چکم زدم از همین قطره چکونیا منفیه. نمیدونم گیجم