2733
2734
عنوان

هر کی تعبیر خواب میدونهه بیااااد

294 بازدید | 40 پست

سلام 

من دیشب خواب دیدم که توی دوران عقد حامله شدم و هیشکی نفهمیده بعد توی خونه بچه بدنیا اومد قیافش کپییی شوهرم بود بچه رو توی یه پتو پیچونده بودم لباس تنش نبود خودمو شوهرم خیلی خوشحال شدیم همونجوری رفتیم خونه مادرشوهرم دیدم داخل حیاط نشسته بهم گفت این بچه همسایه چیه آوردی من حوصلشو ندارم ببرش دیدم همون موقع بچه کثیفی کرد بردمش شستمش( پسر بود) ولی مادرشوهرم انگارخوشحال نبود ولی خواهر شوهرم و شوهرش و جاریم همه خوشحال بودن بهم تبریک میگفتن

کسی میدونه تعبیرش چیه؟؟؟

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)

الان یوزارسیف را نزد شما میاورم😁

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیره عزیزم

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2728
2738

دنیا اومدن بچه یعنی خیر و برکت . کثیفی که کرد به همون اندازه مال میاد تو دستتون. اما چون متاهلی خیلی مراقب باسه باردار نشی. چون برای زن متاهل بچه دار شدن تو خواب یعنب بارداری اون هم جنسیت دختر

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بچه تو خواب معنی اینه که حرف پشت سرته  من هر وقت بچه دیدم یه دعوایی راه افتاده و یه کسایی پشت ...

حرف بد؟من از دعوا فراریم باهیچکی گرم نمیگیرم به خاطر این.خواب دیدم تلاش میکردم نوزادشونو ببینم اناهم پوشکشو  داشتن عوض میکردن کنجکاوی کردم ببینم چطوریه پوشکشو بستن ندیدم

بچه تو خواب برکته اگر پسر باشه تعبیرش اینه دختر میاری اگر دختر باشه پسر میاری  اما ماه قمری تو یه روزاییش تعبیر برعکسه یا مدتی بعد تعبیر میشه یا ب شادی تعبیر میشه یا خواب باطل میشه دیشب بیست و پنجم بوده ک تعبیر برعکسه

2706