2726
عنوان

تعبیر خواب

118 بازدید | 7 پست

سلام 

من دیشب خواب دیدم که توی دوران عقد حامله شدم و هیشکی نفهمیده بعد توی خونه بچه بدنیا اومد بچه رو توی یه پتو پیچونده بودم لباس تنش نبود خودمو شوهرم خیلی خوشحال شدیم همونجوری رفتیم خونه مادرشوهرم دیدم داخل حیاط نشسته بهم گفت این بچه همسایه چیه آوردی من حوصلشو ندارم ببرش دیدم همون موقع بچه کثیفی کرد بردمش شستمش( پسر بود) ولی مادرشوهرم انگارخوشحال نبود ولی خواهر شوهرم و شوهرش و جاریم همه خوشحال بودن بهم تبریک میگفتن

کسی میدونه تعبیرش چیه؟؟؟

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیره ان شالله .فکر کنم مربوط به نگرانی‌های روابط دوران عقد هست .ولی در کل زایمان کردن رفع تاراحتی ها و غصه هاست و خوبه دیدنش .ان شالله مشکلاتتان حل میشه و دلتون شاد .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خیره ان شالله .فکر کنم مربوط به نگرانی‌های روابط دوران عقد هست .ولی در کل زایمان کردن رفع تاراحتی ها ...

کاشکی والا ۲.۳ هفته کلا زندگیم آشفتس همه چی بهم ریخته با خانوادم مشکل دارم خدا از زبونت بشنوه❤

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
کاشکی والا ۲.۳ هفته کلا زندگیم آشفتس همه چی بهم ریخته با خانوادم مشکل دارم خدا از زبونت بشنوه❤

توکل به خدا کن .صبوری و مهربونیتو بیشتر کن حل میشه .دوران عقد همینه خیلی باید عاقلانه رفتار کنی تا ارامشت کم نشه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.