2737
2734

من امروز درست کردم معجون بود جات خالی

میگم الان

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من من من

مزه اش یومی با بقیا متفاوته ولی بنظر خودم و کسایی ک خوردن عالیه😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
مرزه بریز خواهر میخوای اون طعم اصیل ابگوشت رو بده

خشک شده اشو یا نه چقد بریزیم

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

من آبگوشتام معروفه خیلی ساده هس نخودولوبیاوادویه وگوشت گوسفندی ودنبع فراون ولیموامانی وپیازفراون همین

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2706