1464
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

دستبند

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۱/۷/۹۸ صدای قلب قشنگتو شنیدم وجودم 😍❤️خدایا قسمته همه منتظرا کن به حق علی و اولادش ، به حق حضرت رقیه و علی اصغر قسمت همه کسایی ک سالهاست منتظرن کن🙏

شاخ بز

شایدم دست خر

دقیق یادم نیس

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
8
1474

به نام خدا

هیچی

واقعا هیچی ندادن

رقصیدنی یه سکه دادن  که همونجا جلوی مهمونا با پولای شاباش دادم نگه دارن، دیگه پس ندادن  

وقتی از دست همسرم دلم می شکنه  جایی رو ندارم که برم...خوش بحال شماها که پدر و مادر دارین...بله آقا صابر... یه روز که خیلی دلم بخواد قهر کنم برم و جایی رو نداشته باشم، میمیرم.. تا تو بدونی منم می تونستم برم...

صد تومن پول... شش سال پیش😏😏

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
گردنبند

پروفم چطوره😁😁

نی نی یار کشت منو تا تایید کنه همش گف بازه یقش

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
1457