2737
2739

دکترم تاریخ سزارین زده سیو نه هفته خیلی استرس دارم اگه تا اون موقع دردم بگیره یا کیسه اب پاره بشه باید چیکار کنم سزارین میکنن یا باید طبیعی بیارم تروخدا فقط اونایی ک اطلاعات به روز و دقیق دارن نظر بدن 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارینت میکنن فورا باید بگی سزارینی هستی زنگ میزنن دکترت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

از الان كه تاريخ دقيق نميدن عزيزم مثلا ميگن ده روز قبل از تاريخ طبيعي و يه تاريخ حدودي اعلام ميكنن.اما هفته ٣٧ اينا ديگه بسته ه اخرين سونو وزن بچه دهانه رحم و وضعيت خودت توي هفته ٣٩ اوايل يا وسطا يا اواخرش تايم دقيق ميدن نگران نباش از الان .

سزارینت میکنن فورا باید بگی سزارینی هستی زنگ میزنن دکترت

اخه سزارین اختیاری ام میترسم مجبورم کنن طبیعی بیارم بخدا از استرس دیگه دیوونه شدم 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
طبیعی میارن. واسه من نوبت زد دردم گرفت بعدم طبیعی شدم

😨😨😨😨چراااااا 

مگه بیسواده تشخیص اشتباه داده

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738

بستگی به شرایط داره لازم بشه سزارین اورژانسی میشی زیاد نگران نباش کم پیش میاد که دکتر اشتباه کنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
😨😨😨😨چراااااا  مگه بیسواده تشخیص اشتباه داده

اتفاقه اصلا چیز مشخصی نیست . دکتر من که عالی بود اخرم طبیعی شد الانم میگم خدارو شکر که طبیعی شد خیلی راحت بودم. نگران نباش هرچی پیش اومد قبول کن ایشالا بهترین باشه

اخه سزارین اختیاری ام میترسم مجبورم کنن طبیعی بیارم بخدا از استرس دیگه دیوونه شدم 

اصلا نترس دکترت اوکی کنه سزارین میشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706