2737
2734
عنوان

آخرش باردارم یانه؟

97 بازدید | 11 پست

۴ روره عقب انداختم دوبار ازمایش رو بعد ۴۸ ساعت تکرار کردم بتا ثابت بود ۳ 

دوره هامم منظمه 

دیروز یه ذره خون صورتی دیدم یا قرمز روشن 

دیگه تموم شد شاید یه قطره بود یا دوتا 

سردرد دارم شدید 

تکرر ادرارم دارم 

سردمه همه اش

سینه هامم درد میکنه 

دوبارم سرم گیج رفت 

گرسنمه ولی سیری زودرس دارم 

حوصله هیچی هم ندارم 😭

فقط یه بار بیبی مثبت شد بقیه اش منفی آز هم منفی 

هنوزم ترشح دارم سفید رنگه 

سردرد دارم شدید  تکرر ادرارم دارم  سردمه همه اش سینه هامم درد میکنه  دوبارم سرم گ ...

منم در اقدامم تکرر ادرار دارم و سردمه و سینه هام سنگین شده ولی بیبی چکم منفی بود.شاید زوده هنوز که منفی نشون داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم امکانش خیلی پایینه چون آزمایش خون باید نشون میداد.خواهر من که باردار بود روز موعدش رفت ازمایش داد بتا 300بود 

من دوستم 25مهر باهاش رفتم ازمایش بتا 0بود ولی پریود نمیشد توهم بارداری هم داشت تا اینکه دکتر بهش امپول پروژسترون داد زد و پریود شد.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2738
ممنونم نمیدونم چرا امیدوارم 

اخی عزیزززرم

ببین تو نباید دیگه دست رو دست بزاری خب به ازمایشم اعتماد نداری برو سونو بده 

اخی عزیزززرم ببین تو نباید دیگه دست رو دست بزاری خب به ازمایشم اعتماد نداری برو سونو بده 

من فکر میکنم لقاح دیر صورت گرفته برای همین نشون نمیده  اخه ۲۴ مهر سونو بودم گفت تازه تخمک ازاد کردی درحالی که ۳۰ باید پری میشدم گفتم مگه میشه گفت حالا که شده تخمک گزاریت دیر بوده بعد اون دوبار پشت سر هم اقدام کردم و دیگه پری نشدم 

من فکر میکنم لقاح دیر صورت گرفته برای همین نشون نمیده  اخه ۲۴ مهر سونو بودم گفت تازه تخمک ازاد ...

انشاالله بیای به ما خبر خوش بدی گلم توکل به خدا