2737
2734
عنوان

اگر ۲۰ میلیون بهتون بدن...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهِ اول قرضامو میدم😂

ماه های بعدی برای خودم هممممممه چی میخرم که تکمیل بشم دیگه چیزی دلم نخاد😌😋

از ماه های بعدش جمع میکنم و به بقیه کمک میکنم🤩

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
2728
ده میلیونش رو میدم به خانواده ی خودم بقیش رو هم پس انداز میکنم    

پس چی خرج می‌کنی 😁😕

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

وااای چی میشد ینی

من ک تا یکی دو سال اول فقط خرید میکردم فقط خرید لباس عطر لوازم آرایشی طلا همههه چی. تمام غذا ها و رستورانای خاص رو امتحان میکردم

بعدش سفر میرفتم فقط . ایران گردی سفرای خارجی. پس انداز نمیکردم ب اون صورت فعلا

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
اول طلاق میگیرم بعد خونه میگیرم مامانمو میارم پیشم ی کار واسه خودم جور میکنم بعد بهترین زندگی رو میک ...

ترتیبشو بهم ریختی! گفت اگه کاری پیدا کنین که ...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
هر ماه بلااستثنا میرفتم مسافرت  خارجه و لباس برای خودم می خریدم ماهی یک تومن هم میزاشتم کنار یک ...

وای کن یکی رو میشناسمـ

از ۲۰ میلیونم  بیشتر داره 

هر دو ماه یه بار خارجه

خوشبحالش واقعا

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
1 ماساژور دائمی هم استخدام میکنم روزی 3 بار بیاد

روزی سه بار😰 نرمی استخوان نگیری صلوات😂😂

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
اول طلاق میگیرم بعد خونه میگیرم مامانمو میارم پیشم ی کار واسه خودم جور میکنم بعد بهترین زندگی رو میک ...

کار داری ک عزیزم الان ماهی ۲۰ میلیون درآمد داری😂

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
1 خونه هم تو روستا میگرفتم میدادم دست کسی توش بشینه انواع محصولات سالم رو تولید میکرد میفرستاد برام

آخه با این پول که نمیشه.

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
2706