1507
1482

الان چیکا میشه کرد😗

میرم سفر خارج کشور😁

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473
1485

جمع میکنم 1 خونه دم حرم امام رضا مطابق میلم باشه میسازم

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1474

ماهی 15 16 ملیونشو نگه میدارم که ماشین بخرم.بقیشم لباس میخرم

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)

شتر در خواب بیند پنبه دانه

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

ماهِ اول قرضامو میدم😂

ماه های بعدی برای خودم هممممممه چی میخرم که تکمیل بشم دیگه چیزی دلم نخاد😌😋

از ماه های بعدش جمع میکنم و به بقیه کمک میکنم🤩

جانی و دلی  ❤ ای دل و جانم همه تو  ❤         مهربانی رسمِ دل های پاک است......
ده میلیونش رو میدم به خانواده ی خودم بقیش رو هم پس انداز میکنم    

پس چی خرج می‌کنی 😁😕

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1508