2703
2553

خانومایی که تو بارداری انوکساپارین تزریق میکردین میشه بگین سزارین شدین یا طبیعی؟؟

و سزارین اگه شدین با بی حسی موضعی شدین یا بیهوشی ؟؟؟؟

انوکسپارین میزنم زایمان نکردم😁دکترم ۱۳ تاریخ سز میده تا خدا چی بخواد

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انوکسپارین میزنم زایمان نکردم😁دکترم ۱۳ تاریخ سز میده تا خدا چی بخواد

به سلامتی عزیزم ، نگفتن باید بی حسی باشین یا بیهوشی کامل؟ 

آخه شنیدم بی حسی کامل برای کسایی که انوکسا میزنن خطرناکه احتمال خونریزی هست 

نپرسیدین چیزی از دکترتون؟؟

2456
منم میزنم ولی نمیدونم طبیعیه یا سزارین . ولی چند تا دوستام میزدن به اختیار خودشون سزارین شدن 

سزارین یا طبیعیش مشکلی نداره 

مثل اینکه بین اینکه سزارین با بی حسی از نخاع باشه یا بیهوشی کامل فرق داره 

چیزی نپرسیدین راجع بهش؟؟

2714

من زایمان قبلیم میزدم کیسه آب ترکید و اورژانس رفتم بیمارستان این رو میدونستم که اگر انکسوپارین بزنم نباید بی حسی موضعی کنن با همون دردا و استرسا تو اتاق عمل یادم بود و ب دکتر بیهوشی گفتم اون گفت برا بی حسی حتما باید ۱۲ ساعت از تزریق این آمپول گذشته باشه خیلی کار خوبی کردی گفتی بر همین هم بیهوشم کردن

به سلامتی عزیزم ، نگفتن باید بی حسی باشین یا بیهوشی کامل؟  آخه شنیدم بی حسی کامل برای کسایی که ...

نپرسیدم ولی بمن دکتر گفت تا هفته ۳۷ باید بزنی بعد امپول و قطع میکنیم 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
ااا یعنی ۱۲ ساعت گذشته باشه اشکالی نداره بی حس بشیم ؟؟؟؟

اون دکتر بیهوشی که اینطوری گفت بازم سوال کن من دردای شدید داشتم استرس داشتم زیاد یادم نیست

ولی یه جا خونده بودم بی حسی اگه با این آمپول تداخل داشته باشه امکان لخته شدن خون تو نخاع هست

عزيزم جند ماهكي تركيد جرا ميزدي

۳۰ هفته چون استراحت مطلق بودم و دکتر یه چیز مشکوک تو خونم دیده بود (پروتوئین اس خونم پایین بود برا همین احتمال میداد مشکل انعقاد خون داشته باشم ی دکتر خون هم معرفی کرد اون هم تایید کرد که البته بعدها تو بارداری بعدی با آزمایشات بیشتر فهمیدم بی مورد بوده

2706