1608
1609
عنوان

اوماخ کردن مامانم از جیگر

172 بازدید | 16 پست

سلام دوستان 

چند روز پیش شوهرم یه گوسفند خرید که ببریم برای خوراکمون من نمیتونم گوشتای بیرونو بخورم.

بعد یه بسته برای مامانم و یه بسته واسه مادر شوهرم گوشت جدا کردم که بدم بهشون همون شب شوهرم گوشت مامانمو برد داد 

فرداش مامانم بهم  زنگ زد سر و سنگین باهام حرف زد اخه مامانم عادت داره هر روز بهم زنگ میزنه تا دو سه روز سر و سنگین باهام حرف زد تا امروز که ناهار رفتم خونه مامانمینا ابجی هام و زن داداشمم بودن دیدم همه یجور بهم نگاه میکنن از قضا منم جیگر سفید گوسفندو بردم واسه مامانم از اونور ابجیم گفت یذره جیگر سیاهم نیوردی؟گفتم ن

بعد دو سه ساعت خواستم برگردم خونمون اتفاقی تو یخچال جیگر سیاه دیدم بعد به مامانم گفتم این چیه گفت بابات از بازار خریده گفتم چرا اخه از این عادتا ندارن بخوان جیگر بخرن گفت همونجوری اونجا فهمیدم که از جیگر گوسفند ما اوماخ کرده اوماخ البته به ترکیه معنیش این میشه که دلت یه چیزو بخواد نخوری مریض میشی استخون درد میگیری بعدش اون چیزو بخوری خوب میشی

حالا دوستان بگین تقصیر منه که جیگر ندادم یا انتظار بیجا داره مامانم اگه اینجوره برم عذر خواهی کنم؟؟؟

نمی دونم مابرای مادرو مادرشوهر میدیم همیشه . حتی اگه از بیرون خودمون بخریم لااقل واسه مادرشوهر میدیم مامانو هم اگه دستم برسه میدم.

حالم گرفته . به خاطر یه نفر  . یه آدم خیلی خوب که بیماری سخت گرفته . 😢😢😢😢😢😢😢😢 لطف می کنید براش یه صلوات بفرستین؟

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613

چه فرهنگ پیچیده ای دارین والا خودتون بهتر میدونین چی به چیه هرکار صلاحه بکنین 

طبق همه ی متون مقدس ما تبعیدشدگان به زمین هستیم و واضح که تبعیدی در تبعیدگاه رنج میکشه یکی کمتر و یکی بیشتر پس بیاید مهربون باشیم تا دوران تبعید درزمین  اسون تر بگذره 
1615

دیگ واقعا یه تیکه جیگر این حرفارو داره واقعا ک

اگ جیگر میدادی چی

لابد میگف کله پاچه اوماخ کزدم والا

البته ما زن حاملع داشتیم تو ساختنون

یه تیکه از جیگرشم دادیم بهش 

با گوشت نذری 

گفتیم گناه داره دلش نخاد

ولی نا ترک نیستیم 

مامانتم ک حامله نیس انقد دلش یه چیزی رو بخاد

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
وا حالا یه نفر یه چیزی گفت شما ربطش دادی به کل ترکا؟؟؟؟ اصلا هم همچین رسمی نداریم 

رسم های خاص منظورمه 

مثلا شاید رسمه باید به مادرش میداد.

😕

خدایا مواظب دختر و شوهرم باش........ اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1601
گوشت دادم جیگر ندادم

جیگرو گفتم 

البته ما کم جمعیتیم یعنی خواهر برادر ندارم

حالم گرفته . به خاطر یه نفر  . یه آدم خیلی خوب که بیماری سخت گرفته . 😢😢😢😢😢😢😢😢 لطف می کنید براش یه صلوات بفرستین؟