2726
عنوان

کسایی که مرکز ناباروری میلادمشهدرفتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 28 پست
دوست عزیزم من همین دو هفته پیش کلینیک میلاد مشهد بودم برای شروع ای وی اف... برعکس اونکه میگن دولتیه ...

مرررررسی عزیزدلم لطف کردی 🤗🤗🤗🤗

الان هرکس زیر ۳۵ باشه مشمول طرح میشه و تخفیف داره ؟؟ چ خوب . من همسرم مشکل داره ، دکترای اورولوژ اونجا بدرد میخورن ؟ 

ی جا خوندم اصلا پزشکارو نمیبینی ، همش با ماماها سروکار داری ، همینطوره ؟؟

مرررررسی عزیزدلم لطف کردی 🤗🤗🤗🤗 الان هرکس زیر ۳۵ باشه مشمول طرح میشه و تخفیف داره ؟؟ چ خوب . من ...

زیر چهل و پنج سال شامل تخفیفای دولتی میشید...تو عکس واضح نیفتاده...

در مورد دکترای اورولوژیست بسیار پزشکای خوبی داره و خود پزشک متخصص همسرتون رو ویزیت میکنن و نمونه اسپرم رو همون روز تو کلینیک ازشون میخان تا بررسی کنن.

درمورد خودتون ویزیت اولیه با ماماهاست تا براتون آزمایش های اولیه و چکاپ ها و تشکیل پرونده رو انجام بدن و درسته شما تو ویزیت دکتر رو نمیبینید اما پرونده شما به پزشکا ارجاع میشه و اونا دستور دارو و سونو و اینارو میدن...و اگه ای وی اف یا iui داشته باشین خود دکتر انجام میده...

ببخشید چقدر حرف زدم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیر چهل و پنج سال شامل تخفیفای دولتی میشید...تو عکس واضح نیفتاده... در مورد دکترای اورولوژیست بسیار ...

ممنونم عزیزم بابت توضیحاتت . بازم مزاحمت میشم 😊 . شما خودت درچه مرحله ای هستی

ممنونم عزیزم بابت توضیحاتت . بازم مزاحمت میشم 😊 . شما خودت درچه مرحله ای هستی

این چه حرفیه دختر خوب...من در خدمتم عزیزم...

من یکساله کلینیک میرم دوبار ای یو ای داشتم که نشد الان دارم دارو مصرف میکنم که ماه دیگه با شروع مریودم انشالله وارد سیکل آی وی اف بشم

2728

عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، بیمه هم قبول میکنه یا نه ؟ تامین اجتماعی ؟ بیمه تکمیلی ؟ فک نکنم قبول کنه نه ؟؟ واس داروها چطور ؟؟

عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، ب ...

ممنونم عزیزم

نمیدونم راستش خودم هنوز نرفتم و همه اینا واسه منن سواله😅شرمنده گلم😘

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، ب ...

ببین در اصل بیمه قبول نمیکنه و همه با هر دفترچه بیمه ای که هستن هزینه ها همینه که روی برد زدن ولی اگه تکمیلی داشته باشین هزینه سونوگرافی ها رو میتونید بگیرید و هزینه داروها هم با بیمه حساب میشه...

راستی...مرسی از دعای بسیار خوبت 😍😍😍

ای بابا من دوهفته پیش اومدم میلاد ، چون از شهرستان میخاستم بیام پنج صب راه افتادم و هفت رسیدم میلاد ، گفت اسم بنویسین و بشینین ، دوساعت نشستیم و اسمارو خوند و گفتن امروز دکتر اورولوژ ندااااریم 😣😑🙁😩😢 واقعا ضدحال خوردیم . گفت از روی بورد آدرس بردارین برین مطبشون . اسم چندتا اورولوژ رو بورد بود ، منم دکتر شمسارو شنیده بودم ، آدرسشو برداشتم و چون نمیتونستیم بمونیم مجبور شدیم برگردیم شهرمون. در واقع دست ازپا درازتر برگشتیم ... خلاصه هفته پیش زنگیدم مطب شمسا و نوبت گرفتم واسه شنبه گذشته . دوباره بدو بدووو اومدیم مطب و معاینه کرد و گفت حتما باید واریکوسلش عمل بشه ‌. . نوبت داد مرکز ارمغان هزینه عمل دو و نیم 😭😭😭 تازززه اونجااا بود ک فهمیدم دکتر شمسا دو ساله ک میلاد نمیره و اسمش،الکی روی بورد میلاد هست 🤔🤨😐😡😡😡😡 میتونستم دراون لحظه تمام پرسنل میلادو آتیش بزنم باور کن ... دوباره برگشتیم شهرمون و حالا موندیم چه کنیم ...

ی دکتر دیگه هم روی بورد زده بودن اسمشو ب اونم زنگیدم گفت میلاد نمیره ...

آخه این چ وضعیت مزخرفیه ... کسی میلاد میره اینجا ؟؟؟؟ میشه کمکم کنین 😢