2726

سلام

میخاستم بدونم کار کدوم دکتر عالیه ک بهم معرفی کنید

و اینکه هزینه ای وی اف کلا چقدمیشه

دولتیه یا خصوصی 

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

من زیاد اطلاعی از این بابت ندارم

ولی یبار با یه خانومی صحبت میکردم میگفت ادم بره جای حصوصی خیلی بهتره اونجا انجام داده بود میگفت داروی اشتباه بهم دادن متوجه شده بود ولی یه خانومه ایی یه ماه داروی اشتباهشو خورده بود

خلاصه یباز اونجا انجام داده بود ولی رازی نبود و اومده تو مطب خصوی انجام بده

هزینشم گفت نمیدونم ۵ تومن یا ۷ تومن

سلام ملیکم
من زیاد اطلاعی از این بابت ندارم ولی یبار با یه خانومی صحبت میکردم میگفت ادم بره جای حصوصی خیلی بهت ...

اخه من س بار خصوصی انتقال دادم منفی شدم ولی هرکی میلاد رفته بار دوم گرفته

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان . دکتر زنان خوب واسه تعیین جنسیت مشهد میخوام - کسی از دوستان میشناسید؟

ن مناسفانه

سلام عزیزم من میلاد میرم خیلی بودن از خصوصی اومدن اینجا جواب گرفتن . هم بودن جواب نگرفتن .میلاد  تیمی کار میکنه اونطوری نیس که دکتر خاصی باشه .ولی دکتر های خوبی داره خادم رویا نصیری سویزی  محمودی نیا 

دولتی هم هست .من این ماه انتقال داشتم وازمایش که   دادم  گفت مثبته ولی بتات   پایینه ...

ممنونم از توضیحاتی ک دادی عزیزم انشالله هممون جواب بگیریم😚

تا چند وقت پیش برا اوناییکه بچه نداشتن وزیر 40سال تقریبا چهار تومن در میومد.ولی از این هفته اونطورکه ...

واقعا رایگان شده ؟؟؟ شما که میری میشه لطفا خبر بگیری ، من از شهرستان میخوام بیام ، هرقدر تلفن میزنم جواب نمیدن😢

واقعا رایگان شده ؟؟؟ شما که میری میشه لطفا خبر بگیری ، من از شهرستان میخوام بیام ، هرقدر تلفن میزنم ...

دوست عزیزم من همین دو هفته پیش کلینیک میلاد مشهد بودم برای شروع ای وی اف...

برعکس اونکه میگن دولتیه خیلی ها جواب گرفتن و راضی بودن 

هزینه هاش خیلی خیلی مناسب تر از کلینیک های دیگه اس و ارزونی اش مبنی بر بی کیفتی اش نیست 

اینم لیست قیمتای جدیدش 

2706