1542
1541
عنوان

کسایی که مرکز ناباروری میلادمشهدرفتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 28 پست
عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، ب ...

ممنونم عزیزم

نمیدونم راستش خودم هنوز نرفتم و همه اینا واسه منن سواله😅شرمنده گلم😘

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، ب ...

ببین در اصل بیمه قبول نمیکنه و همه با هر دفترچه بیمه ای که هستن هزینه ها همینه که روی برد زدن ولی اگه تکمیلی داشته باشین هزینه سونوگرافی ها رو میتونید بگیرید و هزینه داروها هم با بیمه حساب میشه...

1546
راستی...مرسی از دعای بسیار خوبت 😍😍😍

ای بابا من دوهفته پیش اومدم میلاد ، چون از شهرستان میخاستم بیام پنج صب راه افتادم و هفت رسیدم میلاد ، گفت اسم بنویسین و بشینین ، دوساعت نشستیم و اسمارو خوند و گفتن امروز دکتر اورولوژ ندااااریم 😣😑🙁😩😢 واقعا ضدحال خوردیم . گفت از روی بورد آدرس بردارین برین مطبشون . اسم چندتا اورولوژ رو بورد بود ، منم دکتر شمسارو شنیده بودم ، آدرسشو برداشتم و چون نمیتونستیم بمونیم مجبور شدیم برگردیم شهرمون. در واقع دست ازپا درازتر برگشتیم ... خلاصه هفته پیش زنگیدم مطب شمسا و نوبت گرفتم واسه شنبه گذشته . دوباره بدو بدووو اومدیم مطب و معاینه کرد و گفت حتما باید واریکوسلش عمل بشه ‌. . نوبت داد مرکز ارمغان هزینه عمل دو و نیم 😭😭😭 تازززه اونجااا بود ک فهمیدم دکتر شمسا دو ساله ک میلاد نمیره و اسمش،الکی روی بورد میلاد هست 🤔🤨😐😡😡😡😡 میتونستم دراون لحظه تمام پرسنل میلادو آتیش بزنم باور کن ... دوباره برگشتیم شهرمون و حالا موندیم چه کنیم ...

ی دکتر دیگه هم روی بورد زده بودن اسمشو ب اونم زنگیدم گفت میلاد نمیره ...

آخه این چ وضعیت مزخرفیه ... کسی میلاد میره اینجا ؟؟؟؟ میشه کمکم کنین 😢