1464
1520

سلام

میخاستم بدونم کار کدوم دکتر عالیه ک بهم معرفی کنید

و اینکه هزینه ای وی اف کلا چقدمیشه

دولتیه یا خصوصی 

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

من زیاد اطلاعی از این بابت ندارم

ولی یبار با یه خانومی صحبت میکردم میگفت ادم بره جای حصوصی خیلی بهتره اونجا انجام داده بود میگفت داروی اشتباه بهم دادن متوجه شده بود ولی یه خانومه ایی یه ماه داروی اشتباهشو خورده بود

خلاصه یباز اونجا انجام داده بود ولی رازی نبود و اومده تو مطب خصوی انجام بده

هزینشم گفت نمیدونم ۵ تومن یا ۷ تومن

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم
من زیاد اطلاعی از این بابت ندارم ولی یبار با یه خانومی صحبت میکردم میگفت ادم بره جای حصوصی خیلی بهت ...

اخه من س بار خصوصی انتقال دادم منفی شدم ولی هرکی میلاد رفته بار دوم گرفته

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اخه من س بار خصوصی انتقال دادم منفی شدم ولی هرکی میلاد رفته بار دوم گرفته

نمیدونم والا

ایشالا بدون این چیزا زودتر باردار بشی 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم
1436
سلام دوستان . دکتر زنان خوب واسه تعیین جنسیت مشهد میخوام - کسی از دوستان میشناسید؟

ن مناسفانه

سلام عزیزم من میلاد میرم خیلی بودن از خصوصی اومدن اینجا جواب گرفتن . هم بودن جواب نگرفتن .میلاد  تیمی کار میکنه اونطوری نیس که دکتر خاصی باشه .ولی دکتر های خوبی داره خادم رویا نصیری سویزی  محمودی نیا 

1432
دولتی هم هست .من این ماه انتقال داشتم وازمایش که   دادم  گفت مثبته ولی بتات   پایینه ...

ممنونم از توضیحاتی ک دادی عزیزم انشالله هممون جواب بگیریم😚

تا چند وقت پیش برا اوناییکه بچه نداشتن وزیر 40سال تقریبا چهار تومن در میومد.ولی از این هفته اونطورکه ...

واقعا رایگان شده ؟؟؟ شما که میری میشه لطفا خبر بگیری ، من از شهرستان میخوام بیام ، هرقدر تلفن میزنم جواب نمیدن😢

واقعا رایگان شده ؟؟؟ شما که میری میشه لطفا خبر بگیری ، من از شهرستان میخوام بیام ، هرقدر تلفن میزنم ...

دوست عزیزم من همین دو هفته پیش کلینیک میلاد مشهد بودم برای شروع ای وی اف...

برعکس اونکه میگن دولتیه خیلی ها جواب گرفتن و راضی بودن 

هزینه هاش خیلی خیلی مناسب تر از کلینیک های دیگه اس و ارزونی اش مبنی بر بی کیفتی اش نیست 

اینم لیست قیمتای جدیدش 

1474
دوست عزیزم من همین دو هفته پیش کلینیک میلاد مشهد بودم برای شروع ای وی اف... برعکس اونکه میگن دولتیه ...

مرررررسی عزیزدلم لطف کردی 🤗🤗🤗🤗

الان هرکس زیر ۳۵ باشه مشمول طرح میشه و تخفیف داره ؟؟ چ خوب . من همسرم مشکل داره ، دکترای اورولوژ اونجا بدرد میخورن ؟ 

ی جا خوندم اصلا پزشکارو نمیبینی ، همش با ماماها سروکار داری ، همینطوره ؟؟

مرررررسی عزیزدلم لطف کردی 🤗🤗🤗🤗 الان هرکس زیر ۳۵ باشه مشمول طرح میشه و تخفیف داره ؟؟ چ خوب . من ...

زیر چهل و پنج سال شامل تخفیفای دولتی میشید...تو عکس واضح نیفتاده...

در مورد دکترای اورولوژیست بسیار پزشکای خوبی داره و خود پزشک متخصص همسرتون رو ویزیت میکنن و نمونه اسپرم رو همون روز تو کلینیک ازشون میخان تا بررسی کنن.

درمورد خودتون ویزیت اولیه با ماماهاست تا براتون آزمایش های اولیه و چکاپ ها و تشکیل پرونده رو انجام بدن و درسته شما تو ویزیت دکتر رو نمیبینید اما پرونده شما به پزشکا ارجاع میشه و اونا دستور دارو و سونو و اینارو میدن...و اگه ای وی اف یا iui داشته باشین خود دکتر انجام میده...

ببخشید چقدر حرف زدم 😁

زیر چهل و پنج سال شامل تخفیفای دولتی میشید...تو عکس واضح نیفتاده... در مورد دکترای اورولوژیست بسیار ...

ممنونم عزیزم بابت توضیحاتت . بازم مزاحمت میشم 😊 . شما خودت درچه مرحله ای هستی

ممنونم عزیزم بابت توضیحاتت . بازم مزاحمت میشم 😊 . شما خودت درچه مرحله ای هستی

این چه حرفیه دختر خوب...من در خدمتم عزیزم...

من یکساله کلینیک میرم دوبار ای یو ای داشتم که نشد الان دارم دارو مصرف میکنم که ماه دیگه با شروع مریودم انشالله وارد سیکل آی وی اف بشم

عزیززززم انشالله ماه آینده ی بی بی چکت صورتی پررنگ میزاری تاپیک 😍😍😍 ی سوال دیگه ، اینکه میلاد ، بیمه هم قبول میکنه یا نه ؟ تامین اجتماعی ؟ بیمه تکمیلی ؟ فک نکنم قبول کنه نه ؟؟ واس داروها چطور ؟؟

1514