2410
2553

یکی اینجا شبو روز  خیلی بی قرارته

نمیدونی این دیونه چقدر چشم به راهته

روزا کار من شده هی مرور خاطرات

بگو این دل  دیگه چقدر بمیره برات

شبو این دیونه  با عشق تو تنهایاش سر کرده

نم بارونو خیابانو خاطراتو دوبرابر کرده

گاهی وقتا زود ب زود این دل من واسه ی دلت تنگ میشه ..

تنها  راه عشقو  ابراز علاقم  همین آهنگ میشه 😢😢😢

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

حامد پهلانه

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پری هستم اینو گوش میدم گریه میکنم😁

خوب میشم میگم خاک تو سرم واسه چی با این گریه میکردم🤐

اصلا به من چه ربطی داشت😐

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2720
ن محسن ابراهیم زاده

میدانم 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
من پری هستم اینو گوش میدم گریه میکنم😁 خوب میشم میگم خاک تو سرم واسه چی با این گریه میکردم🤐 اصلا ...

دقیقااااااا

2714
حالا یاروم بیا  دلداروم بیا پیله پم پیلمپو پم پیله پم پیلمپو فقط این اهنگ💃💃💃💃💃 عشق کیل ...

دمت گرمع💃💃💃

بیا وسط هاااااا  حالا بچرخونش کمرو هو هو💃💃💃💃💃💃💃

خودم قر تو کمرم فراوون بود توام هی داری قلقک میدی 

الانه ک پاشم

حالا یاروم بیا  دلداروم بیا پیله پم پیلمپو پم پیله پم پیلمپو فقط این اهنگ💃💃💃💃💃 عشق کیل ...

با حاله الان ارون میچسبه تو این هوای بارونی

حالا  اینو داشت باش 

با تیر مژگان میزنی تیرم چند تیرم چند😉

چرا میزنی میزنی میزنی یار  چرا میکشی میکشی میکشی یار

هوووو هوووو بنازم بیا قر تو کمرم فراوونه  از اون بالا کفتر میاید یک دونه دختر میاید😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😉😉😉

2706