2737
2734

اگه بیاد بالا توانش باید منفی بشه 

همیشه میتونه بیاد

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تو این عکسی ک گذاشتی اصن چیزی نرفته صورت کسر 

فقط کل عبارتxب رویyب توان دو ب توان سه رفته و فقط تو مثال داره میگ چجوری کل این عبارت ک به توان سه هست رو چجوری حل میکنن .ینی صورت و مخرج هر دو ب توان کل عبارت میرن ک میشه سه

چرا ایگرگ اونطوری شده جوابش اینکه وقتی ی عبارت توان داره ب توان یک عدد دیگ میره اون دوتا توان درهم ضرب میشن و پایه ثابت میمونه

امیدوارم بفهمی چی گفتم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
3-        10 ---------------------------     3       ...

اره

درسته 

هر عدد ک تو مخرج باشه میتونه بیاد بالا ولی توانش منفی میشه

حالا اگ ی عدد بده ک ب توان منفیه همون عدد با توان مثبت رو مینویسی تو مخرج کسری با صورت ۱

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2706