2737
2734
عنوان

آموزش آلمانی

309 بازدید | 9 پست

سلام من مدتی علاقه به زبان آلمانی پیدا کردم می خواستم برم آموزشگاه چند نفر به من آموزشگاه زمر معرفی کردن خوب هست کسی تا حالا رفته؟ برای تدریس آلمانی باید چه مدرکی بگیرم و گوته رو قبول بشم می تونم تو آموزشگاه ها تدریس کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مدتی کلاس آلمانی رفتم

ولی حس کردم خیلی گرامرش رو نتونستن بهم یاد بدن

برای یادگیری گرامرش بگرد یه استاد خوب پیدا کن حتی اون ور آب

من مثلا بازی کلش اف کلنز رو روی گلوبال آلمان گذاشتم تا یاد بگیرم این آلمانیای کم حرف چی بهم میگن و چجوری حرف میزنن

روخوانی لغاتش همون جوری که نوشته میشه خونده میشه لغت راحته هر چقدرم طولانی باشه

برای من که راحت بود البته مغز من آماده ی یادگیری زبان بوده 

چهارده سال انگلیسی خوندم مغزم کلا پذیرفته سبک زندگیم یادگیری زبانه

اگر انگلیسی بلدی تو لغت راحتی

تو دیکته ی لغات مشابه انگلیسی سختت میشه چون شبیه انگلیسی خونده میشه اما نوشته نمیشه house/haus خانه

گرامرشم که کاملا با انگلیسی جایگاه نقش هاش فرق داره و مدام مثل ریاضی باید فکر کنی اینو بیاری اون یکی چه تغییری میکنه

جدول آرتیکل هاش به معنای واقعی کلمه دهن سرویس کنه(ببخشید از ادبم ولی میخوام بدونی چی میگم)

نرم افزار Drops و رزیتا استون رو بخر یا دانلود کن

تو اینستاگرام و باقی دنیای مجازی حتما گرامر هاشو بررسی کن

2731
2738

آلمانی چیه...؟؟؟

فرانسوی رو عشق است...با اینکه تا حالا یه جلسه نرفتم زبانکده یا معلم نداشتم،،اما میتونم صحبت کنم و متوجه بشم...

من کانال های ت.لگرام رو دنبال میکنم،اخبار فرانسوی هم گوش میدم...

من خودم هم دوره آنلاین رو شرکت کردم و هم بصورت حضوری در آموزشگاه های زیادی ثبت نام کردم. اسپیکان و پردیسان در تهران رو رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم.

چون به نظرم نیاز به زمان داره و باید با تلاش خود آدم باشه تا بخوای نتیجه بگیری. در کل من از منابع فارسی خوبی استفاده می کنم. یکیش وبسایت آلمانی کورس هست. هم منابع زیادی داره هم اگه مایل باشی دوره داره. ولی من به شخصه فقط منابعش رو استفاده کردم و گرامر آلمانی رو بسیااااار عالی تدریس می کنن. خودتونم باید وبسایت almanikurs رو ببینید و قضاوت کنید نیازی به تعریف من نداره.