2726

همش احساس مسکنم برای شوهرم اضافیم هیچ ارزشی برام قائل نیست توخونه که اصلااصلاباهام حرف نمیزنه فقط جسمش پیش منه منم باهاش حرف میزنم اصلا گوش نمیده هیچ توجهی بهم نمیکنه سوال میپرسم بایدزیرلفظی بهش بدم تاجوابموبده انگارطلمسش کرده باشن توماشینم همینه خودش که حرف نمیزنه منم حرف میزنم اصلا توجهش به من نیست یاواسه دک کردنم باآره یانه تمومش میکنه اصلا نگام نمیکنه منم لجم میگیره اشکام میادمیگه بهونه داری اعتراضم کنم قبول نمیکنه والا بامامانش که دوره تلفنی بیشترصحبت میکنه کلا پرحرفه ولی پیش من لاله یه ماه مرخصی استعلاجی گرفته نصفش رفته ازصبح تاظهرکه دنبال کاراشه ازظهربه بعدم پیش دوستاشه الانم کارای اداربش تموم شده واسه این که خونه نباشه میره آژانس تونامزدی هم همین بودامنوهیچ جانمیبردمیشست وردل مامانش امروزم روزجمعه ای رفته آژانس به جااینکه به من برسه خیلی حرصم گرفته میخوام بهش یه پیامی بدم عذاب وجدان بگیره بیادپیشم امانمیدونم چی بگین چی بهش پیام بدم

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جوری پیام بده ک ازت فراری نشه بامهربونی حرفاتو بزن

خدایا هزارااان بار شکرت.. ممنونتم. خدایا خودت حافظ تانیام وامیر علی نازم باش..یه صلوات براسلامتی بچه هام وخونه دارشدنم بفرستید ممنونم ...عاشقتم خداجوونم. 
2728
توهم باهاش حرف نزن مث خودش رفتارکن تامتوجه بشه. بنظرمن بهش پ بدی بخای بهت اهمیت بده بیشتر خودشو میگی ...

نه شوهرم بعضی وقتاعذاب وجدان میگیره خوب میشه نیشناسمش میخوام یه پیامی بدم عذاب وجدان بگیره

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️
یه جوری پیام بده ک ازت فراری نشه بامهربونی حرفاتو بزن

منم میخوام یه جوری پیام بدم حالت غرزدن توش نباشه میخوام عذاب وجدان بگیره نمیدونم چی ولی

پیام نده..ب خودت برس محلش نده وقتی میاد خونه خوشحال سلام کن چایی چیزی ببر براش خوشحال برو تو اتاق آهنگ بزار برقص فیلم بگیر از رقصت..تا هم سرت گرم شه همم بفهمه بدون توجه اون نمیمیری یا افسرده نمیشی و برات مهم نیس..خودتو ناراحت نگیر ک از بی توجهیش ناراحتی..وقتی اون محل نمیده حرف نمیزنه تو ب دوستت بزنگ یا مامانت یا خواهرت باهاش بحرف جلو خودش..خلاصه روحیتو خوب کن خودش میاد سمتت..بعدم مردا همینن تا رابطه نخان مهربون نمیشن نیم ساعت مهربون میشن باز میرن تو لاک خودشون..اصن انگار ب زنشون آلرژی دارن فقط عکس ما زنا ک فقط دلمون میخاد همه زندگیمون شوهرمو باشه😔

با عذاب وجدان دادنش خودتو کوچک کردی چرا میخای محبت کسبو بزور داشته باشی اون باید له له بزنه واسه جلب توجه تو چیش...ن قهر کن ن غر برن ک من محبت میخام زیر پوستی جذبش کن عزیزم...با رفتارهای خاص...مثلا ی غذای خوشمزه ک دوس داره درست کن ب خودت برس بشین خوشحال بخور ی بوسش کن پاشو برو سرتو گرم کن کدیگ نشنینی نگاش کنی منتظر ک بیاد سمتت.. ب رو ی وری ی کاری کن اومد چ بهتر نیومد نخا ب زور و عذاب وجدان بیاریش..هیچ وقت اخم نکن و قهر نکن بخاطر بی توجهیش

با عذاب وجدان دادنش خودتو کوچک کردی چرا میخای محبت کسبو بزور داشته باشی اون باید له له بزنه واسه جلب ...

نمیدونم والا دیگه ازش بدم اومده اون اولاخودش گفته بودفقط برانیازجنسیش زن گرفته ازاواین روزنامزدی تاالان همین بوده مامانش فقط احترام به پدرومادریادش دادن وبهش گفته بازنت راجب همه چیحرف نزن اونم بنده وغلام اوناست شرایطشوداشتم حتماحتماحتماطلاق میگرفتم وخودمونجات میدادم وباکسی ازدواج میکردم که عاشق هم باشیم حتی اگه ازدواجم نکنم بازم تکلیفم مشخصه میگم خودممو خودم حرص نمیخورم حیف خانوادم طلاقوننگ وعارمیدونن وفکرشون قدیمیه حیف

نمیدونم والا دیگه ازش بدم اومده اون اولاخودش گفته بودفقط برانیازجنسیش زن گرفته ازاواین روزنامزدی تاا ...

بخدا همه مردا همینجورین هیشکی حوصله زنشو نداره عزیزم ماباید خودمونو جوری بار بیاریم ب توجهشون نیازمند نباشیم...چندسالته؟چندوقته ازدواج کردی؟

بخدا همه مردا همینجورین هیشکی حوصله زنشو نداره عزیزم ماباید خودمونو جوری بار بیاریم ب توجهشون نیازمن ...

۲۲

۵ساله