2726
عنوان

کسی نمی دونه چطوری از اینده باخبر شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین یه قضا داریم یه قدر خب الان دقیق یادم نیست ولی یکیش حتمی اتفاق میفته یکیش با دعا و اعمال و رفتا ...

مرسی عزیزم اره حرف شما درسته

بله هست   چندتا سوره هست که میخونی برای یه موضوع خاص میتونی ببینی  البته بعضی از صالحان ...

چه سوره هایی هست

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
بعله  دروغه پس سرنوست چیه

سرنوشت رو ما اومها اشتباه متوجهش شدیم ببین خدا برای ما سرنوشت های متفاوتی را رقم زده و قدرت اختیار بهمون داده مثلا  توی زندگیت تاحالا مجبور نبودی خلاف میلت عمل کنی مگه اینکه خودت کاری کردخ باشی که مجبور شده باشی بعد از اون از اینجا به بعد تصمیم دیگه دیگه بگیری ...مثل خیلی چیزها که دوسال بعد میگیم ای کاش اون روز اینجوری نکرده بودم وگرنه الان وضع بهتر بود پس اگه میبینی جایی به میلت نیست چون  خود تویی که یک‌جایی با میل خودت تصمیم گرفتی ولی الان تو این ساعت اون تصمیمت راهت عوض کرده

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
چی میگی خانم من خودم تا حدودی از اینده ام خبر دارم با روش قرانی تاپیک زدم ببینم راه دیگه ای هم هست

خبر از آینده در قرآن نیاز به تفسیر فقها داره. افراد عوام یعنی من و شما نمیتونیم کتاب قرآن رو مثل فالنامه حافظ باز کنیم و خبر از آینده بدیم!!

شما از سادگی مردم استفاده میکنی همین

درباره پست قبل هم رمال ها و دعا نویس ها از شیاطین و اجنه کمک میگیرن، واسه اون گفتم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
لطفا اعتقاد ندارین نظر ندید

توکه بلدی میشه یکم واسه من بگی مافرداقراره یع معامله کنیم بنظرت به سلامت انجام میشه؟

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔
2706