2410
2553

کسی نمی دونه ایا؟

آینده رو خودت رقم میزنی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

امکانش اصلا نیست چون خداوند به اجنه یا شیاطین اجازه سمع آسمان رو نمیده و اونا نمیتونن احوالات آینده رو بفهمن. فقط از گذشته میدونن.

تو قرآن هم داریم که با شهاب اونها رو دور میکنن

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2714

بذار فالت بگیروووووم

ها ی اسبی دیدوم کف دستت او سمتو،ینی ک خوشبخت میشیییییی

ی ماهی هم او بالا دیدوم پ بختت بلنده😕😕

نکن خواهر من،آینده رو فقط اون بالایی میدونه و تلاش خودت رقمش میزنه ولاغیر

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
بعله  دروغه پس سرنوست چیه

سرنوشتم دست خودتع 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

عزیزن اینده دست تو هست و همه چی به تو بستگی داره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
امکانش اصلا نیست چون خداوند به اجنه یا شیاطین اجازه سمع آسمان رو نمیده و اونا نمیتونن احوالات آینده ...

چی میگی خانم من خودم تا حدودی از اینده ام خبر دارم با روش قرانی تاپیک زدم ببینم راه دیگه ای هم هست

ببین یه قضا داریم یه قدر خب الان دقیق یادم نیست ولی یکیش حتمی اتفاق میفته یکیش با دعا و اعمال و رفتار ما قابل تغییره من شنیدم اونایی که موکل دارن میتونن اون قسمتی که حتما اتفاق میفته رو زودتر بفهمن

2706