2733
2734

کسی ک دوسش دارم بیخبرخواستگارفرستاده واسم انگاربابام هم راضیه ولی من نمیخوام باهاش ازدواج کنم چون چندباری مچشوگرفتم که بازنا چت کرده بودولی میگه توبه کرده وقتی میخوام ازش جداشم خودکشی میکنه مجبورمیشم دوباره برگردم وضع مالیش خیلی خوبه بخاطر اون زنای زیادی میان طرفش الانم تهدیدم میکنه میگه اگه ازدواج نکنی باهام فراریت میدم یا بلایی سرت میارم فیلمتو میگیرم اصلا نمیدونم چیکار کنم خیلی سردرگمم

چقدر با محبت:/

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کسی که اینکارارو بات کنه نمیتونه مونس تنهاییهات و تکیه گاهت باشه

هیچ وقت یه عاشق حقیقی، عشقشو تهدید نمیکنه

خودش خرد میشه ولی راضی نمیشه آسیبی ب عشقش برسه

اگه آتو دستش نداری قدرت عملت زیاده.اول با زبون خوش حالیش کن

اگه نشد ، همون تهدیدهاشو میتونی به مراجع قضایی نشون بدی، باباشو در میارن

عقاید من به خودم مربوطه و بس.

عزیزم اگه دوسش داری فرصت بده جبران کنه.تو دوران نامزدی خوب امتحانش کن بعد تصمیم نهایی و بگیر

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

عزیزم محکم باش معمولا این چتا دیگه از بین نمیرن هرچقدم قول بده احتمالش خیلی کمه که طرفش نره اگه دوسش داری باید اینو تحمل کنی اگم فک میکنی تحملشو نداری خیلی راحت بگو نه چون زندگیت خیلی باارزشه که بخوای با اعصاب خوردی بگذرونی

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
2706