2737
2734

کیا مث من روز شماری و هفته شماری میکردن😁

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
مبارکه پس نزدیکه خوش بحالت

کجاش نزدیکه ۳ماههههههه کامل مونده هنوز 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دارم روز شماری میکنم تا پسملم بیااد👀😅

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       
2738

خانومای باردار منم دعا کنیم تروخدا اینماه ازمایشم مثبت شه😍

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

من هرشب به تیکرم نگاه میکردم یه روز کم میشد ذوق میکردم یه تقویم داشتم باخودکار خط میزدم روزا رو.ویه تقویمم تو گوشیم داشتم هرروز میشماردم روزا رو.الان دلم برای بارداریم تنگ میشه واسه تکونای نی نی واسه لباسای گشاد و مراقبت از نی نی😊خیلی دوران بارداری لذت بخشه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

میشه لطفا کنید اگ سایت یا کانال تلگرام سیسمونی دارید بفرستید؟؟؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
من هرشب به تیکرم نگاه میکردم یه روز کم میشد ذوق میکردم یه تقویم داشتم باخودکار خط میزدم روزا رو.ویه ...

ینی میشه منم دلم واسه بارداریم‌تنگ بشه اخه همه غذایی نمیتونم بخورم. بعدم خسته شدم از انتظار ۲۸۰ روز کم نیستا😂

منم تیکرمو نگاه میکردم زیر بیست اومد خیلی ذوق کردم. الانم که کلا ذوقم منتظرم بغلش کنم😁😁😁😁😁

خوشبحالت چیزی نمونده تا زایمانت

2706