2703
2553
عنوان

زردي نوزاد

218 بازدید | 21 پست

سلام مامانا

ميخوام درددل كنم

تا دوشنبه بود كه زايمان كردم

الان بچم زردي داره ١٣هست

بخيه هاي سزارينم داره نابودم ميكنه

اين مادر شوهرمم رو اعصابمه

بچمو ديشب برد براي ازمايش 

هرچي زنگ ميزدم جواب نميداد

كه چي شده

به شوهرم گفتم (پيشم نيست ويه شهره ديگه كار ميكنه)

به مادرش گفت چرا جواب ندادي شرايط غزال(من)

درك نميكني كه نگرانه

الان خانم خانما بهش برخورده 

كه چرا پسرش اين جوري گفته

منم گفتم به شوهرم ديگه حق نداري از من طرفداري كني مادرت ناراحت شد

اونم خيلي راحت گفت باشه

يعني من موندم بدبخت تراز من توودنيا هست؟

از ديروز تا الان بيدارم بخاطره بچمه اشكال نداره ولي مادرشوهرم به پاي خودش تمومش ميكنه

خسته شدم 😭😭😭😭

چرا به شوهرت اینجوری گفتی؟خب ازت دفاع کنه مامانش هم بدش بیاد، مگه فقط قراره تو ناراحت بشی این وسط؟ مادرش حق نداشت بیخبرت بزاره و باید با این موضوع برخورد جدی میکردی حتی اگر شوهرت ازت دفاع نمیکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چرا به شوهرت اینجوری گفتی؟خب ازت دفاع کنه مامانش هم بدش بیاد، مگه فقط قراره تو ناراحت بشی این وسط؟ م ...

خسته شدم خودم دست تنها 

اينم اين وسط اگر يه پوشك عوض كنم هزار بار منتشو ميزاره

شوهرمم حقشه بي مسئوليته بايد الان كنار من. نه كناره بچش بود 

خسته شدم خودم دست تنها  اينم اين وسط اگر يه پوشك عوض كنم هزار بار منتشو ميزاره شوهرمم حقشه بي ...

خب حالا که کنارتون نیست بزار از راه دور حامیت باشه. بعدم بعد سزارین هرچی بیشتر راه بری زودتر خوب میشی. من با وجود مامانم دقیقا همون روز که مرخص شدم اکثر کارای نینی رو خودم کردم،شما هم سعی کن خودت کارای نینیت رو بکنی تا هم منتی سرت نباشه و هم مادرشوهرش رو اعصابت نره و اگر کاری کرد بتونی با خیال راحت جوابش رو بدی. بدش هم اومد اصلا برات مهم نباشه چون قرار نیست فقط تو ناراحت باشی، اونم باید در مقابل ناراحتی تو ناراحت بشه

برای همه همینه مادر شدن یعنی مسئولیت من از روزدوم تنها دو روز کامل تو بیمارستان بودم بابت زردی تمام کارها رو هم خودم انجام دادم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2714

نی نیه من زردی داش۱۰ بود از بیمارستان درش اوردیم ینی نزاشتم بمونه بخاطر تنفس نگهش داشته بودن ...

بردمش بیرون پیش متخصص اطفال پنج تا کپسول داد روزی یدونه قاطی ابجوش میکردم میدادم ب نی نی تا پنج روز مصرف کرد زردیش زیخت و تموم شد همین کپسولو فقط پنج روز باید استفاده کرد

عزیزم من حسابی درکت میکنم چون مادرشوهرم ده روز خونه من موند رو اعصابم بود اخرم باهاش ی بحث جدی کردم .ولی خب من طبیعی بودم کارای بچه رو خودم انجام میدادم شمام سعی کن یکم راه بری غصه نخور این روزا تموم میشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
خب حالا که کنارتون نیست بزار از راه دور حامیت باشه. بعدم بعد سزارین هرچی بیشتر راه بری زودتر خوب میش ...

اين حمايتش الكيه  فقط بخاطره اينه كه صداي منو بخوابونه

اره راه ميرم خيليم تاثير داره ٢روز پيش قرار بود برم حمام پانسمانمو باز كنم هنوز نتونستم

خيلي تنهام  خستم

برای همه همینه مادر شدن یعنی مسئولیت من از روزدوم تنها دو روز کامل تو بیمارستان بودم بابت زردی تمام ...

مسئوليتشو باجون دل ميخرم 

امااطرافيان نميزارن اروم باشه اعصابم

مسئوليتشو باجون دل ميخرم  امااطرافيان نميزارن اروم باشه اعصابم

اصلا بهش توجه نکن فقط کار خودت و بکن ،بچه ات یکم بهتر شد یکم به خودت برس روحیه ات بره بالا 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
عزیزم من حسابی درکت میکنم چون مادرشوهرم ده روز خونه من موند رو اعصابم بود اخرم باهاش ی بحث جدی کردم ...

ممنون عزيزم ازاينكه دركم ميكني❤️

اره راه ميرم كه كمتر اذيت بشم ولي فايده نداره

2706