2726
عنوان

یه سوال برام خیلی عجیبه چرا آیدا پوریا نسبو دستگیر نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 35 پست
چه خیری عزیزم؟اول پیج خیریه باز کردن فالور رفت بالا اسم شخصیشو گذاشت.الانم برند آیزاد (ترکیب اسم آزا ...

والا من فالوش نكردم اينقد با جزيئات نميدونم

فقط ميدونم آيدا از يه خونواده خيلي خوبه باباش دكتراى جرم شناسيه و خيلي آدم حسابيه

سفرائي هم كه اخيرا ميرن همش تبليغاتيه و با هزينه آژانس ميرن

راستش من از اون مامان سلين خيلي خيلي بيشتر حرصم ميگيره كه با پول ملت به اينجاها رسيدن 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من فالوش نكردم اينقد با جزيئات نميدونم فقط ميدونم آيدا از يه خونواده خيلي خوبه باباش دكتراى جر ...

عزیزم پدرش آدم حسابیه ولی آیدا رو چون آزاد هیچی نداشت طرد کرد و الکی میگه خودمون خواستیم از صفر شروع کنیم.حتی جهیزیه ندادن.و اگه دقت کنی هیچ جاپدرشون کنارش نیست یبار فقط بعد دو سال از پدرش عکس گذاشت و الکی میگه اهل دوربین نیست.

چقدرم پز میده پدرم ثروتمنده خاتواده ی با اصالتی دارم فقط خودم جهیزیه نخواستم😏🙄 مگه میشه؟ اینم بگم واقعا از صفر شروع کردن اوج پیشرفتشونم بعد همین کارای به صطلاح خیرشون بود

میگم تا وقتی ک ی عده هستن ک امثال اینو فالو میکنن دیگه خب معلومه باید از سمند بشه شاسی بلند خارجی

بله و در حد فرشته های آسمون یادش میکنن ولی منتقدم زیاد داره فقط بلاک میکنن. خیلی امید دارم دستشون رو بشه مثل روز روشنه که از فعالیتای خیرشون خیلی سواستفاده کردن.با شهرتشون میخوان همه کاره بشن

اگه به این بهانه ها میخواستن کسیو دستگیری کنن نصف اینستا الان باید از تو زندان عکس میذاشتن!بنده خدا ...

تو کدوم پیج پابلیک دیدی مدام هنجار شکنی کنن و همش از ازدواج همجنسگراهاو ترنساو حامله شدنشون از طریق رحم اجاره ای مادربزرگ و اسپرم اهدایی شوهر عمه دفاع کنن؟😐

عزیزم خیلی هارو فقط بخاطرحجاب کلی اذیتشون کردن از جمله گونش مامان سه قلوها که الکی گفت گوشیم گم شده بعد گفت که مثل اینکه گرفتنش تعهد گرفتن الان دیگه عکس بی حجاب نمیذاره.

بعدم خیر چیه خواهر من اگه دو بار خورد خورد به بقیه کمک کردن ده بار قلمبه از روش خوردن

براي اينكه مي دونن منتظره بهش گير بدن بره أقامت امريكا بگيره گذاشتنش تو خماري🤣🤣🤣

همین الان انقدر تیغیدن و بواسطه ی مشهور شدنشون از آب کره گرفتن که با ویزای سرمایه گذاری میتونن برن مستقیم آمریکا.نه خواهر من نونشون اینجاست اونجا سیستان بلوچستان نداره کرمانشاهی کانکس نشین نداره سیل زده ی گلستانی نداره عزیزم اینا از این راه نون در میارن

چرا دغدغه نداشته باشم؟اینهمه مردم کمک میکنن چرا هیجوقت پرینت نمیذارن؟هرکیم بگه پرینت بذار شفاف سازی ...

ب نظر من مردم عقل ندارن که به صورت مجازی به هر کی میخوان کمک میکنن.اگه هرکی  چشمشو باز کنه اطرافش و ببینه خودش نیازمندا رو پیدا میکنه و کمک میکنه و دیگه به این ادما نیاز نیس. از روی کم عقلی و تنبلیه که این ادما سواستفاده میکنن

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
ب نظر من مردم عقل ندارن که به صورت مجازی به هر کی میخوان کمک میکنن.اگه هرکی  چشمشو باز کنه اطرا ...

درسته. انقدرا سواستفاده کردن اون همخ پول برای زلزله زده ها افراد مختلف جمع کردن معلوم‌نشد چی شد. زیباکلام ۳میلباردو چیکار کرد معلوم نشد. سوای پول همون گردش مالی تو حساب طرف کلی امتیازه

چرا دغدغه نداشته باشم؟اینهمه مردم کمک میکنن چرا هیجوقت پرینت نمیذارن؟هرکیم بگه پرینت بذار شفاف سازی ...

من نميشناسمش ولي اينكه از يه اقليتي دفاع ميكنه و فرهنگ سازي قابل احترامه

همه دنيا كه نبايد شبيه شما باشن و فكر كنن

من نميشناسمش ولي اينكه از يه اقليتي دفاع ميكنه و فرهنگ سازي قابل احترامه همه دنيا كه نبايد شبيه شما ...

شبیه من؟مگه منو دیدی میشناسی عقیدمو میدونی؟ اولا خدا نکنه روزی طمع مال دنیا باعث شه وسط کار خیر یهو فکر پر کردن جیب خودم بزنه به سرم که لطفش میره ثانیا من نگفتم که موافق یا مخالف همجنسگرایی ام فقط دارم میگم مگه حکم همجنسگرایی تو قانون کشور اعدام نیست؟پس چرا کسی که ترویج میکنه تو پیجش و بی حجاب ترین مدل عکساشو گذاشته طوری که بخاطر نزدن لباس زیر نوک سینش مشخصه چطوری میارنش تو تلوزیون و رسانه ها و هرروز گردن کلفت تر میشه؟خیلی راحت دارن فعالیت میکنن برند ثبت میکنن مدیر نمونه میشن.از طریق کار به اصطلاح خیر دارن نهایت سودشونو میکنن نه کسی ازشون گزارش میگیره هرکیم میگه پرینت بذار بلاک میشه.

من نميشناسمش ولي اينكه از يه اقليتي دفاع ميكنه و فرهنگ سازي قابل احترامه همه دنيا كه نبايد شبيه شما ...

من نمیشناسم این خانم رو ولی اگه این چیزایی که استارتر میگه درست باشه،ایشون فرهنگ سازی نمیکنه صرفا همجنسگرایی رو پله کرده برای رسیدن به مقاصد خودش

سو استفاده کرده از یه اقلیت جنسیتی برای مطرح کردن خودش🙄

2706