2726

خانوادش مریض میشن هی پیگیر میشه، زنگ میزنه، حالشونو میپرسه، تازه با منم دعوا میکنه حتی تا چند سال که مثلا بابام سرما خورد چرا نرفتی عیادتش؟!!!!

ولی من یه بیماریه سختی گرفتم که شکر خدا درمان شدم حتی یادش نیفتاد زنگ بزنه!!!

آخه کارش رو کشتیه ...

هیچوقت سر گوشیش نرفتم، ولی یه بار رفتم پیامهای بانکیشو نگاه کردم و دیدم چند میلیون چند میلیون انتقال وجه اتجام داده! پرسیدم به کی؟؟؟!!! کلاااا انکار کرد و بعد هم از گوشیش پاک کرد!!!

چند باری مشکل حاد کاری براش پیش اومده که یک موردش بخاطر یه خانم بود و نگران بود اخراجش کنن !! آخرشم نفهمیدم جریان چی بود!!!!

کلا باهام حرف نمیرنه، حرف نمیگه، مشورت نمیکنه، من حرف میزنم یا مسخره میکنه  یا پا میشه میره، اصلا کنارم نمیشینه، به حرفام و درد دلام اهمیت نمیده، حامی و پشتیبانم نیست، اگر کسی بهم توهین و بی حرمتی کنه قشنگ میگه به من مربوط نیست، رابطه نداره سال تا سال، حتی دستشم به دستم نمیخوره، نمیبوسه، بغلم نمیکنه، شوخی نمیکنه، منم بخوام اینکارارو بکنم میگه حوصله ندارم!!!

همش میگه میخوام تو و دخترمو برای همیشه بفرستم خارج!

میگه من سه ماه به سه ماه که سهله سی سال هم بمونم رو کشتی برام مهم نیست!

پولاشو خرج فامیل خانواده و دوستاش میکنه! 

ما هم تو یه اپارتمان اجاره ای با دخترم زندگی میکنیم! 

زنگ میزنم جواب نمیده! بعد چند ساعت میاد بهانه های مختلف میاره! یا میگه زنگ نزن به من! تصویری زنگ میزنم حتی نگاهمم نمیکنه!

حرف بزنم مسخرم میکنه! میرنه تو ذوقم!

فقط پول خرج میکنه و هر از گاهی یه مسافرت میبره!!! مسافرتی پرخرج و لوکس ولی دریغ از یه عکس شاد دونفره یا گرفتن دست همدیگه یا بگو بخند!!!

ظاهرو درست میکنه تا کسی باورش نشه چه جهنمی درست کرده برام! موفق هم شده البته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😳پول جمع کن تا هستی بعد دست دخترتو بگیر جدا شو

پول نداد مدام به بهونه طلا طلا بخواه ازش 

به هر صورتی این طور نمون 

معلوم نیست طرف واقعا کجاست

اوه اوه ازون خانما رو کشتی یه آرایشگاه میرفتم وقتی تهران بودم مدام میدیمش طرف مثل بز بود عیبش نکنیم اما اخلاقش ازوناااااش بود

I'd walk straight through the bullet😏

ی روز ورق بر میگرده 

شوهرت چوب اینکاراشو میخوره 

مطمئن دخترت ازش سرد میشه و به پدرش بی توجه و بی مهر میشه 

خودتم برات عادی میشه این زندگی ولی شکایتی نمی کنی 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

زندگیت به یه شخم زدن اساسی نیاز داره

باید بکوبی از نو بسازی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

چند بار تاپیک میزنی دختر خوب...

مردی که تو داری در موردش حرف میزنی فقط باید تف کرد تو صورتش و جدا شد ازش...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

من باشم همه پولاشو میگیرم خرج خودمو دخترم میکنم خودشم ب ی و ر م حساب نمی کنم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من بودم جدا میشدم میرفتم پی زندگیم .اگه مینگتونست بفرسته خارج میرفتم بعد جدا میشدم.شوهری که تو زندگی ...

عزیزم نی نی ب دنیا اومده یا نه هنوز؟؟؟؟

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2706