2410
2553
عنوان

بچم خیلللی اذیتم میکنه...روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 40 پست
بخدا عاشق بچمم..ولی شما ک نمیبینی چیکار میکنه..فقط میخوام بدونم خوب میشه یا نه..میترسم مشکلی تا اخر ...

خوب میشه نگران نباش پسر خواهر منم همین بود هیچ جا نمیتونست بره نه جشن نه عروسی نه تولد همه عکسایی که دارع در حال گریست چندبار از جشن یا مهمونی برگشتن خونه الان مدرسه میرع خیلی خوب شده

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
در ضمن پسر من مثل پسر شما بود. الان ۷ سالشه. کلا خیلی بهتر میشن اما هنوز خیلی حساسه. با هر کسی زود ج ...

دقیقا پسر منم خیللی باهوشه و کارایی ک انجام میده همه تعجب میکنند ....خیلی هم مهربونه‌‌‌..ولی شبا تا صبح همش بیدار میشه..هیچ کجا نمیمونه‌ حتی خونه مامانم..دردم اینه ک همش تو خونه ا..افسردگی گرفتم..اصلا نتعجب میکنم ابنهمه وحشت از مردم و..دوستدارم خوب بشه..بچه های دوستامو اشناهامو میبینم فقط بچه من اینجوریه..من این تاپیکو زدم ک بدونم این رفتارهاش طبیعیه یا نه؟خوب میشه یا نه؟؟تاحالا جلو کسی یه کوچولو اخم هم بهش نکردم عاشقشم بخدا..ولی رفتاراش واسه خودم خیلی غیر طبیعیه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میشه نگران نباش پسر خواهر منم همین بود هیچ جا نمیتونست بره نه جشن نه عروسی نه تولد همه عکسایی که ...

یعنی تا اون موقع اوضاع زندگیم همینه؟؟😏😏😏واویلا

2720
😔😔😔تا خوب بشه ناراحتی اعصاب میگیرم

نه بابا بیخیال باش به خدا خواهرم پوستش کنده شد با این بچه ولی یکبار غر نزده یا خودشو اذیت نمیکنه از من که بچم اصلا گریه ای نبود ریلکس تره

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
اینو میگم چون پسر من خیلی شبیه پسرت بود: سعی کن پسرت رو درک کنی. دوس نداره بره خونه کسی؟ کمتر برو. ...

والله بچه های فامیل همه عاشق من هستتد‌.اگه مربی مهد کودک میشدم بی شک موفق بودم تو کارم..شوهرمم ک نگم واست از صبوری و مهربونی و بچه دوستی..ولی بچه خود ادم انگار خیلی سختره...بله حرف شما درسته فقط باید باهاش مهربونی کرد و طاقتمو بالا ببرم..امیدوارم خدا خیلی کمکم کنه

2714

اين رفتار براي سنش يكم غير طبيعيه دكتر برديش؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اين رفتار براي سنش يكم غير طبيعيه دكتر برديش؟

یه بار بردم‌دکتر..گفت طبیعیه...تا زیر دوسال هر کاری کنه طبیعیه..بعد دو سال غیر عادیه..ولی واسه خودم‌غیر طبیعیه رفتارش..از اینکه اصلاااا با خانوادم جور نمیشه..دیگه با خانوادم ک باید خوب باشه..

2706