2726

شامپوتو عوض کن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شامپو کل تار بزن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بعد از حمام جوشونده آویشن رو صاف کن بریز روی سرت،

دیگه هم آبکشی نکن.

و  حوله بپیچ موهاتو.

اما مواظب باش رنگ نگیره حوله .

.ضد قارچ و خارش هست 

.من جواب گرفتم.

دو لیوان آب. و با دو قاشق آویشن بذار رو حرارت ملایم .

تا جوش بیاد و آبش نصف بشه .

بعد خاموشش کن 

و صافش کن .

و اجازه بده خنک بشه.

نمیتونم قبل حموم بزنم بعد دوساعت بشورم میترسم ریزش بدم 

مشکلی نیست عزیزم .

ریزش منو کم می‌کنه این ماسک .

همینطور خارش سرم رو.

من یه مدت شامپو کتوکنازول هم استفاده کردم .

اما موهام میشد سیم ظرفشویی.

این بهتر جواب داد.

ولی اون کاربری که گفتن قارچ ،

بنظرم منطقی بنظر میاد .

برو دکتر ببینه.

اگه قارچ باشه درمان خوراکی هم میخواد .

شامپو ضد شوره (Anti-Dandruff) «اینتنسیو» (Intensive) شاوما

برند آلمانی «شاوما» (Schauma) برای مبارزه و درمان شوره‌ی حاد، شامپو ضد شوره (Anti-Dandruff) «اینتنسیو» (Intensive) را عرضه کرده است. این شامپو مخصوص آقایان و برای انواع موها مناسب است. ترکیبات آن دارای زینک پریتیون (Zinc Pyrithione) است که خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری دارد. وجود این ماده در ترکیبات شامپو اینتنسیو سبب شده تا در کاهش شوره سر و التهابات شوره‌ای پوست سر موثر باشد.

نقاط قوت

•  درمان شوره سر حاد

تسکین دهنده و ضد التهاب

•  مناسب انواع مو

- از بین بردن شوره سر

•  - جلوگیری از ظهور مجدد آن

•  - آرامش بخشی به پوست سر

- مناسب شستشوی روزانه‌ی مو