2726
عنوان

پدرم💔😭😭💔

972 بازدید | 41 پست

بچه ها پدرم در طول زندگی ما بچه ها و مادرمو خییییلی اذیت کرد و این ۶ سال اخیر از ما جدا زندگی میکرد

تمام بار زندگیمون رو دوش مادرم بود

اما با این حال من هرگز بهش بی احترامی نکردم و دوستش داشتم

چن وقت پیش ناگهانی فوت کرد دلم داره میترکه تو رو خدا براش یه صلوات بفرستین روحش اروم بگیره😔💔😔💔😔

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روحش شاد 

خدا بهتون صبر بده عزیزم 💙💙

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
الهم صل علی محمد وآل محمد ای کاش پدر منم ناگهانی بمیره اما اون موقع ی صلواتم برا آرامشش نخواهم فرستا ...

فکر میکنی😭😭😭

ما هم همین حرفو میزدیم😔😔😔

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

غم اخرت باشه خدا ب شما و خانوادتون صبر بده💔

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2706