2726
عنوان

خدااایاااا...

70 بازدید | 17 پست

خانوما چند وقته دیگه نمیتونم دعا کنم😢💔😔حس میکنم خیلیی سرد شدم از دعا کردن.....

شاید گفت این کلمه اصلاا درست نباشه....ولی حس میکنم قهر شده دلم با خدا....

ولی الان میخوام الان آشتی کنم....

چیکار کنم تا اشتی بشم دوباره😔💔

صلوات بفرس هرروز روزی صدتادویستایابیشتربعدنمازم زیارت عاشورابخون عالیه...

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل سردم خیللیی...میشه که درست بشه😔💔

اره چرانشه..کارشیطانه..صلوات زیادبفرس مداحی گوش کن کم کم برمیگردی 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2728
اره چرانشه..کارشیطانه..صلوات زیادبفرس مداحی گوش کن کم کم برمیگردی 

اتفاااااقا مداحی زیاد گوش میدم....خیللللیییی....

از اماما دلخور و دلسرو نیستم.....

اما من ذلیل شده از خدا دلسرد شدم😔💔

اگرم چیزی بخوام ائمه رو واسطه میکنم همیشه💔

اتفاااااقا مداحی زیاد گوش میدم....خیللللیییی.... از اماما دلخور و دلسرو نیستم..... اما من ذلیل شده ...

ناامیدشدی بدترین چیزه..به چیزای خوب فکرکن یه جمله یجاشنیدم میگفت موقع امتحان استادسکوت میکنه..نمازاول وقتم خیلیی تاثیرداره..

ناامیدشدی بدترین چیزه..به چیزای خوب فکرکن یه جمله یجاشنیدم میگفت موقع امتحان استادسکوت میکنه..نمازاو ...

نمازم میخونم....اما خسته شدم از بس صدا کردم و جوابی نشنیدم😔💔

نمازم میخونم....اما خسته شدم از بس صدا کردم و جوابی نشنیدم😔💔

صبرصبرفقط...

😔💔 خدا اخه خداااس که صبر کوچیکش چهل ساله.... مای بیچاره چهل سال صبر کنیم استخونامونم پودر میش ...

نه به هرکی اندازه ظرفیتش میده اذیت نمیکنه..❤

بخدا خیلللی وقته ظرفیتم پرشده😅😅😔😔💔💔

جاهس هنو😄

2706