1600
1605
من که خواهر شوهرم ندارم 

متأهل دارم یکی دوتا مجرد

شوهرش امروز میگه نمیای درحالی که توقع داره همش ما بریم خو یه بار نمیان خونمون

من طوری شدم از مهمون میترسم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
من که خواهر شوهرم ندارم 

همانا تو از بندگان برگزیده خداوندی 😁

وزن اولیه۷۰،وزن فعلی 62،،،وزن هدف ۵۵،،،تاریخ شروع شروع چالش ۹۸/۷/۳....《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

عزیزم همون بهتر رفت و آمد نداری والا گوشت ارومه 

نه والا...

خیلی بده همش تو خودمونیم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

بیخیال، رفت و آمد بکنی که چی بشه

منشش سال تمام با چهار خانواده رفت و آمد داشتم، درحد صمیمی، مثل خواهر

ولی ازشون ضربه خوردم، به شدت

نمیدونم دردشون چی بود، ولی یه روز یهویی بدون اینکه دعوایی باشه بین خودشون چی گفتن نمیدونم،، بدترین تهمتها و ناسزاهارو ازشون شنیدم، خداشاهده هنوزم نمیدونم چشون شده بود، از حسادت بود یا چیز دیگه نمیدونم، دوسال تمام زندگیم جهنم شد

از اون موقع با هیچکی رفت و آمد نکردم

نه خونه کسی میرم، نه کسی میاد خونه م

بخدا اینقدرررر راحتم، زندگیم آرومه که حد نداره

1546
بیخیال، رفت و آمد بکنی که چی بشه منشش سال تمام با چهار خانواده رفت و آمد داشتم، درحد صمیمی، مثل ...

واسه گاهی خوبه یکی بیاد همیشه نه ولی گاه گاهی خوبه

نه والا... خیلی بده همش تو خودمونیم

نمیدونم چرا من این تنهایی رو دوست دارم ..شایدم افسردگی گرفنم🤒

وزن اولیه۷۰،وزن فعلی 62،،،وزن هدف ۵۵،،،تاریخ شروع شروع چالش ۹۸/۷/۳....《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
8
واسه گاهی خوبه یکی بیاد همیشه نه ولی گاه گاهی خوبه

الان اون زمان نیست که رفت و آمد کنی

هرکی میاد خووه ت یه خبری میبره بیرون

رفت و آمد میخوای چکار، برو باشگاه، برو کلاس، سرتو گرم کن که وقتی کسی در خونه تو زد بگی اه مزاحم شدن نذاشتن به فلان کارم برسم

نه اینکه بشینی تو خونه منتظر اینکه کسی در خونه تو بزنه

نمیدونم چرا من این تنهایی رو دوست دارم ..شایدم افسردگی گرفنم🤒

گاهی خیلی ها میگن هیچ کس خونشون نمی ره

ولی صله رحم.خوبه برکت میاره 

1563
گاهی خیلی ها میگن هیچ کس خونشون نمی ره ولی صله رحم.خوبه برکت میاره 

من فامیلام دور و برم نیستن شاید چند ماهی یه بار کسی گذرش بیافته یا کاری داشته باشه 

منم اینجوریم ولی از خودی آنقدر ضربه خردم   تنهایی رو دوست دارم  حتی اگه بگن افسرده ای مهم ...

دقیقا منم همینطور

از کسی ضربه خوردم که فکرشم نمیکردم، مثل خواهر بودیم، ولی... 

تنهایی چرا؟ 

آدم سرشو اینقدر گرم کلاس و باشگاه و چیزای دیگه میکنه که وقت خالی نداشته باشه کسی بیاد خونه ش