1464
1411

لباس یا عروسک اسباب بازی

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1517

عروسک   

لباسهای خوشمل  

وای دلم دخملی خواست

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       
8

عسباب بازی اگر میخوای خوشحال شه

اگر میخوای براش پس انداز هم بشه ی گوشواره کوچولو بخر

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نينيم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️❤️داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
عسباب بازی اگر میخوای خوشحال شه اگر میخوای براش پس انداز هم بشه ی گوشواره کوچولو بخر

اسباب بازی

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نينيم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️❤️داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1476
1508