2726
عنوان

کاکتوسم مریض شده

729 بازدید | 22 پست

سلام دوستان. چند روز قبل دختر داداشم عروسکشو ر‌وی گلدان کاکتوسم‌پرت کرد کاکتوس افتاد. اونو صاف کردم و اطرافش خاک ریختم و آب دادم. 

کاکتوسم مرتب داره کوچک و‌ کوچکتر میشه. ☹️ 

کسی راهکاری داره چطوری نجاتش بدم؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز گلدان که میوفته گیاه جابجا میشه

تا دو سه روز نباید بهش آب بدی

چون احتمالا در اثر ضربه مقداری از ریشه کنده سده، باید بهش آب ندی تا محل بریده شده پینه ببنده و قارچ نتونه تو گیاهت نفوذ کنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
عزیز گلدان که میوفته گیاه جابجا میشه تا دو سه روز نباید بهش آب بدی چون احتمالا در اثر ضربه مقداری ...

یعنی الان دیر شده؟ چند بار آبش دادم ☹️

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
این کاکتوست دچار کم نوری هست علاوه بر مشکلی که جدیدا براش پیش اومده

آره اتاقم آفتابگیر نیست زیاد

کاکتوس خیلی سخت جونه چندروز بزاربگذره فقط اب بهش نده

باشه ممنون ولی قبلا بهش آب دادم😕

وقتی خونه کم نوره گیاهان متناسب با محیط بخرید، نه کاکتوس

☹️☹️☹️☹️

2706