2737
2734
عنوان

خانوما این متنو دست به دست کنید

347 بازدید | 17 پست

تا برسه به دست همه اونایی که دارن به جهاز سخت میگیرن و دل میشکنن،استوری کنید یا هر چیزی کم کم رسم جهیزیه که خیلی توش حرف و حدیث هستو برداریم یا کمتر کنیم فشارارو از رو خانواده دختر 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

باید جا بندازیم که لطف خانواده دختره من خودم زیاد در جریان این قانون نبودم خوبه که آگاه سازی کنیم.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیزی هست که جافتاده بین مردم همه انجامش میدن نمیشه کاریش کرد خب😩

نمیگم انجام ندیم عزیزم فقط اینجور جا بندازیمش نه طوریکه بابتش خانواده دختر حرص بخورن و سرزنش بشنو دستو دلشون بلرزه

نه اینکه خوب اجراش میکنن .

چند تا دوستام داشتن طلاق میگرفتن یک سال طول کشید تا حکم جهزیه رو بگیرن .

رفتن اوردن ..یا وسایلاشونو عوض کرده بودن یا شکسته و خراب تحویل داده بودن .

جهزیه که از خونه بابای دختر خارج شد دیگه  سالم برنمیگرده... کلی هم شکایت کردن ولی رسیدگی نشد .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
فک نکنم بتونه تاثیری داشت باشه

تاثیر داره رسم جهیزیه هست و خانواده دخترم میده میشه نگرش رو عوض کرد و اینو جا انداخت که حداقل دل کسی بابت جهاز نشکنه اخه خیلی توش دعوا و دل شکستن و حرفو حدیث هست

نه اینکه خوب اجراش میکنن . چند تا دوستام داشتن طلاق میگرفتن یک سال طول کشید تا حکم جهزیه رو بگیرن . ...

من که زن داییم بردو هر کدوم داییم خراب کرده بود خسارت گرفتن

2738
نمیگم انجام ندیم عزیزم فقط اینجور جا بندازیمش نه طوریکه بابتش خانواده دختر حرص بخورن و سرزنش بشنو دس ...

اره درسته

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

من از وقتی یاد،دارم اعتقادی به جهیزیه نداشتم😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من از وقتی یاد،دارم اعتقادی به جهیزیه نداشتم😂

ای جااانم نه مثلا رفتیم تو جمعی بگیم خلاصه کم کم بندازیمش سر زبونا خیلی نمیدونن 

من که نبردم با همسرم خریدیم

منم بهتره ما اینو تو جمعای زنونه مطرح کنیم آگاه سازی کنیم خیلیا نمیدونن جز نفقس. 

اره درسته

کم کم تو جمع های زنونه مطرحش کنیم جا بندازیم که جز نفقست دختر بیاره ولی دیگه نه با متلکو دعوا و منت مادرشوهر 

2706