1464
1411

سلام اولش ک من هیچی بدی بهشون نکردم وضع مالی ماازاونا نسبتا بهتره نه خیلی هااا بچه جاریمو براش گرفتم گوشت گذاشتم فریزرش یه هفته یه هفته خونم بودن خلااصه 

چند وقت پیش برادر شوهرم خیلی بی ادبی کرد تو روی شوهرم کلا حس حسادت اشکاری دارن ک همه متوجه ان حالا امروز زنگ زده به همسرم میگه نیستی زنگ نمیزنی همسرمم میگه هروقت شخصیتت تکمیل شدادب داشتی تماس بگیر از شوهر من کوچکتره بعد اس داده به شوهرم که شخصیت نداری زنت شخصیتو ازت گرفته فکر کردی پولداری خدایی

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

ب نظر من ک عکس العمل نشون نده ولی کاری کن ک شوهرت جواب سلامشم نده بخوای استوری بزاری اینا نشون میدی ک این اسکلا مهمن برات بی خیال کونشون از جای دیگه داره میسوزه دودش تا اینجا معلومه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

8

هیچی نذار و هیچ عکس العملی نشون نده

بحث و کدورت برادرانس بذا بین خودشون رفع شع

از من به شما نصیحت دعوای پروفایلی و استوری! از آدم بالغ و عاقل بعید و به دورِ

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
1403
هیچی نذار و هیچ عکس العملی نشون نده بحث و کدورت برادرانس بذا بین خودشون رفع شع از من به شما نصی ...

اسم منو اورده

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪