2737
2734
عنوان

مرگی که زندگی بخشید

180 بازدید | 11 پست

دختر همسایه مامانم اینا که ۴۰ساله بوده متاسفانه مرگ مغزی شد اعضای بدنش اهدا کردن لطفا هر کسی تونست یه فاتحه ای براش بخونه.

خیلی خانوم خوبی بود ۳۰ساله همسایه بودیم من از این خانوم جز خوبی وحیا وخانومی چیزی ندیدم واقعا هم  فوتشم فداکارانه بود خدایش بیامرزه.

امرز روز سومش بود

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

چرا مرگ مغزی شد

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مرگ مغزی شد

۱۵روز پیش به دلیل مشکل قلبی بستری شده بود که عمل تعویض دریچه قلب انجام داد بعد عمل به کما رفته انگار ودر آخر کاهش هوشیاری وخونریزی مغزی

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2728
۱۵روز پیش به دلیل مشکل قلبی بستری شده بود که عمل تعویض دریچه قلب انجام داد بعد عمل به کما رفته انگار ...

اخی.

خدابیامرزتش

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

آدمهایی را دیده ام که

هر روز حال خوب خیرات می کنند.

همان هایی که غصه هایشان را برای خودشان نگه می دارند

و شادی هایشان را تقسیم می کنند،

ترجیح می دهند هر روز صبح انرژی های مثبتشان را

زودتر از خود بیدار کنند و انرژی های منفی شان را

رها کنند تا بخوابند.

از قلب مهربانشان، پرنده ها کنارپنجره شان لانه میکنند

و هر روز صبح برایشان از عشق می خوانند...

همانهایی که لبخندشان را از دختر بچه ی ماشین کناری دریغ نمی کنند،

از کنار پیرزن عابر بی تفاوت نمی گذرند.

حتی مورچه ها و گربه های کوچه شان هر روز از مهربانیشان سهم دارند.

گمان کنم خدا هرشب بالای سرشان اسپند دود میکند

و صبح ها با نوازش پروانه ها بیدار میشوند...

آنها حتی پس از مرگشان هم مهربانی خیرات میکنند و در زندگی جدیدی شکوفه میزنند 

و سبز میشوند 

اخی. خدابیامرزتش

ممنون عزیزم

خدا بیامرزتش 

2738
آدمهایی را دیده ام که هر روز حال خوب خیرات می کنند. همان هایی که غصه هایشان را برای خودشان نگه می ...

چقد زیبا گفتین واقعا هم این متنتون صدق میکنه برا اون خانوم من مطمئنم جاش تو بهشت خیلی آدم خوبی بود مرگشم واقعا حیات بخشید به خیلیا

چقد زیبا گفتین واقعا هم این متنتون صدق میکنه برا اون خانوم من مطمئنم جاش تو بهشت خیلی آدم خوبی بود م ...

انسانهای خوب همیشه خوب میمانند و عطر آرامش و مهربانی خودشونو همه جا پراکنده میکنند 

براش خوندم,  واقعا خانوادش, کار خیلی خیلی بزرگی کردن 👌👌👌👌

خودش هم قطعا ادم خوبی بوده که همچین سعادتی نصیبش شده ❤❤❤

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️