1608
1605
عنوان

خورشتم تلخ شده

365 بازدید | 32 پست

سلام خانوما توروخدا کمک کنید قیمه درست کردم لیموش زیاد شد خیلی تلخ شده چیکارکنم مزش بهتره شه مادرشوهرم اینا قراره بیان😭

محبوب همه باش معشوق یکی❤

تلخیش بخاطر وجود هسته های لیمو هست اگه هسته ها رو دربیاری دیگه تلخ نمیشه خورشت

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

سیب زمینی پوست کن حلقه های درشت ببر بنداز توش بعد یه یه ربی بردار

💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
1522

ی سیب زمینی بردار چند قسمت کن بنداز داخل خورش

موقع سرو سیب هارو دربیار

امیدوارم بهتر شه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

یک دارچین بزن سیبزمینی تیکه تیکه کن بنداز توش بعد اخرش بردار شاید یکم بهترشه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
8
1601

کاش تا وقت داری آبشو عوض کنی

مثلا ی پیاز داغ حسابی بگیر و رب خوب تفت بده و آبش کن وقتی یکم جوش خورد مواد خورشت بریز تو آبکش و بریز تو آب جدید

البته تا حالا امتحان نکردم ولی بهتر از تلخ بودنه

1611