2737
2739
عنوان

بیاید مشاعره

141 بازدید | 55 پست

دانی که چنگ و عود چه تقریر میکنند،،،پنهان خورید باده که تزویر میکنند

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

دیش دیری دیرین ماشالا

پیش گیری گیدین ماشالا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیش دیری دیرین ماشالا پیش گیری گیدین ماشالا

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند، ،،ایا شود که گوشه چشمی به ما کنند 

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
مشاعره ینی شعر های حافظ و سعدی و اینا بگیم؟!

هر شعری که بلدی،،فقط آخر شعر یکی اول شعر شما باشه

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

وان درآن ظلمت شب آب حیاتم داداند

2738

دو کچل همقطار و هم خانه/از قضا یافتن یک شانه/

کچلی داشت یکی دو مو بر سر /وان یکی طاس چون مرمر/ این یکی گفت شانه مال من است / دیگری گفت این حلال من است / برسر شانه شور و غوغا شد / 

قیل و قال و نزاع پیدا شد / گفتگو چون به امتزاج گرفت / کار مشت لگد رواج گرفت / لیکن افسوس درمیان جدل / آن دو مو کنده شد زفرق کچل / دوسه مو بر سرش اگر هم بود / اندر آن گیر ودار شد مفقود 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
دو کچل همقطار و هم خانه/از قضا یافتن یک شانه/ کچلی داشت یکی دو مو بر سر /وان یکی طاس چون مرمر/ این ...

دوش دیدم ک ملائک در میخانه زدند

گِلِ آدم بسرشتندو ب پیمانه زدند

به به چه چه

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
در برم  نیست و خالیست هوای این شعر دستی بکش بر وزن و قافیه ی این مثنوی دلدارم یهویی از ...

آفرین به خودتتت،،ما آبروی فقر و قناعت نمیبریم با پادشاه بگویید روزی مقدر است

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند، ،،ایا شود که گوشه چشمی به ما کنند 

دیواااااااااااانه مرا ب دست کی سپردییییی

دیواااانه رفتی مرا با خود نبردییییی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
دو کچل همقطار و هم خانه/از قضا یافتن یک شانه/ کچلی داشت یکی دو مو بر سر /وان یکی طاس چون مرمر/ این ...

دارم از زلف سیاهش گله چندان که مپرس،،و چنان زو شده ام بی سر و سامان که مپرس

دفتر کوچک تنهایی من 

قصه راز شب تنهاییست …قصه خلوت تنهایی من 

قصه سرد سراسر آهیست ….

قصه تار اتاقی پر نور…غصه تلخ شبای بی نور 

قصه آه و بساتی خالی …قصه راز گل ویرانی

غصه ترس زمان مردن …..

قصه مرگ شبی در زندان …قفسی تنگ‌ ز زندان زمان

قفسی تنگ‌به تنگی وجود …قفسی تنگ‌ زنفسان جمود …

قفسی کز دل و از دیده و جان …نرود تاکه کنی 

از زندان ….رهی پر نور ز دیوار جهان …

رهی کز دور هویدا باشد …رودی از بیم وامید جانان …..!!!

«ساقی»

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2706