2726
اره ریحان خیلی خوبه که روحیت خوبه ...........خدارو شکر

منم دوستم چهار ماهه سقط کرد ....ولی خدارو شکر خیلی منطقی با قضیه کنار اومد

اول با خودم میگفتم اگه من بودم دق میکردم ..ولی الان میبینم کارش درست بوده یه حرف خوبی میزنه .........میگه حکمت خدا این بوده خودش داد خودش هم گرفت من تمام تلاشمو کردم نگهش دارم پس کوتاهی نکردم ........خدا میتونست از اول بهم نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل جان یه چی بگم ناراحت نشی تورو خدا نگو همینه دیگه
مصیبت بچه کوچیک یا بزرگ نمیشناسه ادمو داغون میکنه تا نکشی نمیتونی بفهمی بقیه چی میگن تو از دل بقیه چه خبر داری خیلی ها برای اینکه باز غم رو از اطرافیان بر دارن تمام تلاشون رو میکنن که خودشون رو شاد نشون بدن یا بگن که با قضیه کنار اومدن تا اینکه دیگه کم کم به طور واقعی هم کنار بیان بیان

2728
اره خوب..یکی از فامیلامون پسر 7 سالش جلوش چشش برق گرفتش مرد...بعد یکسال یه دختر آورد الان 2 سالشه...روحیش الان بهتر شده..
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
بهش بگو غصه نخور اون رفته سفر ، فقط فرقش اینه که به جای اینکه اون برگرده از سفر ، تو میری پیشش٠ بالاخره این دنیا که ابدی نیست، ما هم میریم دیر یا زود٠ انکم سابقون و نحن الاحقون ، اونها رفتن ولی ماهم به اونها ملحق میشیم٠ منم داغ دیدم و فقط با این فکر که بالاخره منم میمیرم و میرم پیشش خودمو آروم میکنم٠
میدونی چرا عسل میگه فرق میکنه اره عزیزم خیلی فرق می کنه منم همیشه به خدا می گفتم خدایا اگه می خوای بچم رو ازم بگیری تا قبل از 6 ماهگی بگیر چون هنوز بهش عادت نکردم هنوز نمی دونم خواستش چیه چه سبکی چه شخصیتیه هنوز شیرین کاریاشو ندیدم که بعد از رفتنش اعماق وجودمو آتیش بزنه خدا نصیب هیچکس نکنه واقعا سخته
منم این درد بزرگو کشیدم ... کتاب " برای آن به سوی تو می آیم" خیلی کمکم کرد . اسم نویسنده اش الان یادم نیست.

فقط دوستت باید به این یقین برسه که روح حقیقی تر از جسمه و این دنیای فانی یه لذت زودگذره و هممون دیر یا زود میریم ...

و اینکه پیش درگاه خداوند یک آدم خاصه که خدا اینطوری امتحانش کرده

قرآن . نماز اینا آدمو آروم می کنه

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سخته
روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران تا از دلم بشویی غم های روزگاران
2706