1421
1389
به نظر من اصلا سعی نکن با کلام آرومش کنی چون درد اون اونقدر عمیقه که با کلمات آروم نمیشه
فقط میتونی با عملت کمکش کنی یعنی بیشتر باهاش باشی ببریش بیرون و مدام از شیرین کاریهای دخترش حرف بزنی وازش بخوای از شیطنت های دخترش برات بگه یعنی ذهنشونو از پسرش دور کنی تا اینکه بخوای با کلماتت بیشتر اونو یاد عززیش بندازی

کتاب براش ببر با سایت آشناش کن اصلا با هم دوست خانوادگی بشین
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من شش ماهه حامله بودم چهار ماهه پیش دخترم رفت خیلی سوختم.داغ اسمش داغ نیست واقعا سینه ات اتش میگیره.خدا بهش صبر بده.خیلی سخته.من الان یه هدیه دیگه از خدا گرفتم خیلی اروم شدم کمتر از دو هفته است امده تو دلم.یه موقع فکر میکنم این رو دخترم فرستاده.هیچ کس جز خدا و کسی که این مصیبت رو دیده نمیتونه اون خانم رو درک کنه.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

زهرا منم یه پسر تو ماه 6 حاملگی از دست دادم خدا میدونه اون روز که رفتم تو مطب واسه چکاب قلبش چه ذوقی داشتم وقتی دکتر نتونست صدای قلبشو بشنوه بند دلم پاره شد داغون شدم خیلی بهش وابسته شده بودم اسم هم براش گذاشته بودم هر روز صبح که بیدار میشدم عکس سونو گرافی که کنار دستم بود رو میبوسیدم و بهش سلام میکردم
خیلی طول کشید که کنار اومدم باهاش
ولی الان خوشحالم که تو اون دنیا اولین کسی که میاد استقبالم پسمل کوچولومه همیشه به یادش هستم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!