2703
2553

گهوار بگیر  یا روپات بخوابون

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من که کلابچم توگهواره نخوابید اصلا نموند.نوبودجمع کردم یه ننی شوهرم درست کرد تواتاق خواب ازبس گریه میکرداروم شد هیچی دیگه یه نوع پیچ مانندبودخرید ۴تا ،دیوارراسوراخ کرد بست به دیوار دوتادیوارروبروی هم.بعد من ملاحفه داشتم بزرگ بودوکلاکلفت بود چندلایه قبلادوخته بودم برای یه موقعی به شکل یه مستطیل بزرگ بود بعد یه لاتا زدم اون طرفی که بازبود دادم زیرچرخ ودوختم بعدطناب کلفت هم خریده بود طناب رادادم یه طرف ملاحفه وبستیم به پیچ هامحکم که یه موقع بازنشه یاچیزی بچه بیوفته یه طناب دیگه هم ازطرف دیگه ردکردم وبستیم.منکه خیلی راضی بودم هرموقع گریه میکردتوننی فقط اروم میشد هنوزپیچ هاهم هس به شوهرم گفتم نمیخادبازکنی.تغریباتادوسالگی توننی میخوابوندم یامیذاشتم میخوابیدشب میووردم پیش خودم بعدهم جمع کردم.اون پارچه راهم نگه داشتم برابچه بعدی البته به چندنفرهم دادم

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
ریفلاکس داره جای تخت نمیتونه بخوابه 

۳۰ سانت باید زیر سرش بلند باشه  خطرناکه اصلن  جای تخت نزارش...

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ننوچون بیشترازگهواره تکون میخورده بچه های کوچک بالاخره دلدردی چیزی دارن تغریبا بیشتریشون توننوآروم میشن.

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2714