2703
2553
عنوان

شوهرن ناراحته

219 بازدید | 15 پست

سلام ما دوسالع امدیم تهران زندگی میکنیم وطن خودمون جای دیگه هس شوهرم مدرک تحصیلی اش مهندسه با حقوق. دو میلیون و خورده ای اصلا توی این گرونیا نمیتونیم پس انداز کنیم شوهرم داره کم میاره نمیدونیم چکار کنیم توروخدا راهنمایبم کنین

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم

ماهم نمیتونیم پس انداز کنیم

خیلیا نمیتونن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت هنری بلد نیستی ؟ 

عروسک خمیری درست کن بفروش 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2720

پس انداز چیه شوهرمن حقوقش دوبرابر سه برابر همسر شماست باز پس انداز نمیتونیم بکنیم.البته قسط هم داریم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
من آلمان زندگی میکنم و اینجا حقوق یه مهندس عمران در ماه 6000یورو هست یعنی تقریبا 70میلیون

خوشبحالتون شوهرم منم میگه اگه پول بلیط و بقیه ی خرجا رو داشته باشه میاد اونجا چن سال کار میکنه

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم
2714
خوشبحالتون شوهرم منم میگه اگه پول بلیط و بقیه ی خرجا رو داشته باشه میاد اونجا چن سال کار میکنه

عزیزم فقط پول بلیط نیست 

باید ویزا بگیرید که خیلی مهمه تمکن مالی داشته باشید و ضمانت معتبر

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺

اینجا نیروی کار میخوان شوهرتون میتونه بره سفارت آلمان با ارائه مدارک درخواست ویزای کاری بده اگه قبولش کنن تا شیش ماه دولت ساپورتش میکنه تا کار پیدا کنه و حتی بیلیط هواپیما شم میفرستن،میتونه شمارم بیاره

یعنی یه روز منم مامان میشم  
اینجا نیروی کار میخوان شوهرتون میتونه بره سفارت آلمان با ارائه مدارک درخواست ویزای کاری بده اگه قبول ...

شوهر من زبان المانی بلد نیستم

2706