2737
2734
عنوان

کیا همسایه خوبی هستند؟🤩😍😘

285 بازدید | 13 پست

سلام خانوما ظهرتون بخیر 

همه ما همسایه داریم و همسایه کسی هستیم.

اینکه برای همسایه هامون مزاحمت ایجاد نکنیم خیلی مهمه.. اینارو میگم شاید همسایه های ماهم بین شما باشه و متوجه باشه🙄

مهمه ک صدای اهنگ ،تلویزیون،صحبت کردن،دعوا کردن طوری باشه که برای دیگران مزاحمت ایجاد نکنه..

مهمه ک توی راهرو دادو بیداد نکنیم و بلند بلند گپ نزنیم شاید یکی خواب باشه یکی بچه مریض داشته باشه ک بزور خوابوندش..

مهمه ک چه موقع هایی جارو برقی بکشیم..

واقعا حدود سه ماه اثباب کشی کردیم اسایش ندارم نه توی اتاق خواب نه توی هال..

همسایه زیرمون دوتا دختر داره آهنگ میزاره صداشو اونقدر زیاد میکنه که من سردرد میگیرم... همین همسایه با همسایه طبقه اول رفت امد داره درو باز میکنن ساعت دو ظهر باهم بگو بخند میکنن..و وقتی بچه هاشون مبرن خونه هم زحمت نمیکشن تلفن کنن یا برن در خونه...در رو باز میکنن و داد میزنن بچه هاشون رو صدا میکنن..

همسایه رو به رومون ساعت ۲ شب ..۲ ظهر..جارو برقی میکشه در رو باز میکنه و توی سالن دم درشون رو جارو میکشه..

درسته چهار دیواریه اما خونه هارو طوری نمیسازن ک صدا نیاد و بره بخدا خیلی زجر اوره ..تذکر دادن چند بار؟؟بیاید به رفتار خودمون نگاه کنیم ببینیم همسایه خوبی هستیم؟

من دخترم یک سالشه وقتی گریه میکنم با این که باردارم سریع  بغلش میکنم ک صدای جیغش کسیو اذیت نکنه...یا وقتی برنامه کودگ میبینه صداشو طوری تنظیم میکنم مزاحم کسی نشه..

تروخدا رعایت کنید

بیاید همسایه خوبی باشیم🤗😍

خدا جونم مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما کاری به کار هیچکس نداریم ولی همه به ما کار دارن. اذیت و فوضولی و حرف درآوردن و غیره... خدا لعنت ...

هرچی خوب باشی بدتره من گاهی میگم بزار سروصدا کنم بفهمن یعنی چی بعد میگم نه منم مثل اونا میشم

خدا جونم مرسی❤

حق داری عزیزم.من خودم سعی میکنم رعایت کنم،اما همسرم گاهی توو راهرو با تل حرف میزنه بهش تذکر میدم.همسایه روبروییمون خیلی بی فرهنگه اصلا زمان براش بی معنیه،یهو ۱۲شب یا ۷صبح ک مهموناش میرن وایمیسه با صدای بلند حرف زدن دم در

حق داری عزیزم.من خودم سعی میکنم رعایت کنم،اما همسرم گاهی توو راهرو با تل حرف میزنه بهش تذکر میدم.همس ...

دقیقا اینام اینطورن بابا زشته بخدا خیلی خودخواهن با اینکه خونه خودمونه بازم میخام از این جا بریم نمیفهمننننننن  یه بار ساعت ۲ ظهر دخترم تب شدید داشت خوابوندمش تو اتاق همسایه زیری اهنگش اینقدر بلند بود دخترم از خواب پرید ☹

خدا جونم مرسی❤
2738

من همسایه خوبی هستم به جز مورد جارو کردن که دو ظهر جارو می کنم یا سه . البته خب خیلی صدا بیرون نمیره . اما صاحب خونمون خیلی سرو صدا دارن . همه مواردی که گفتن رو دارن . یعنی یه پسر بزرگ داره اما از بچه بدتره. در ساختمون رو همچین محکم میبنده که سه متر میپری بالا .  میاد خونه زنگ مارو میزنم تا درو باز کنیم . حالا خونشونم کسی هستا زنگ مارو میزنه. مادرش معذرت خواهی کرده بابات کاراش ولی واقعا خدا به داد مامان و باباش برسه انگار چیز حالیش نیست . همشم سر موتور دعوا می کنه باهاشون جدیدا هم ماشین میخاد . سیگارم می‌کشه . دو شب می‌ره تو کوچه سیگار می‌کشه . بیست سالشه فکر کنم . 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
من همسایه خوبی هستم به جز مورد جارو کردن که دو ظهر جارو می کنم یا سه . البته خب خیلی صدا بیرون نمیره ...

خدا نصیب کسی نکنه اینطور پسری رو☹

جارو برقی توی خونه فرق داره عزیزم شاید چیزی بشکنه ادم مجبور باشه یا مهمون یهویی..

نه اینکه در سالن رو باز کنی بیاری تو سالن اونم ۲ شب😐

خدا جونم مرسی❤
 هرچی خوب باشی بدتره من گاهی میگم بزار سروصدا کنم بفهمن یعنی چی بعد میگم نه منم مثل اونا میشم

آره دقیقا هرچی خوبی کنی بدتر میکنن

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
خیلیا میگن ما خونه ای ک صاحبخونه ام توش باش نمیریم.

منم نظرم همینه ولی دیگه مجبور بودیم خونه گیر نمی اومد خدایی خودشون خوب و مهربونن. اما این پسر خیلی رو مخه . حالا ما مستاجریم ولی خود خانوادش چه زجری میکشن ازش .مدام مغزشون رو میخوره که ماشین میخام و... 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
منم نظرم همینه ولی دیگه مجبور بودیم خونه گیر نمی اومد خدایی خودشون خوب و مهربونن. اما این پسر خیلی ر ...

اکثر پسرای جوون این نسل همینن.دور از جون هار شدن.بیچاره دخترایی ک زن اینا میشن