2726
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 717 پست
سلام دوستان 17هم به نیت @بادوام   و 18هم به نیت @gilas123   و امشب به نیت @gilas6819سو ...

ممنونم عزیزم.ان شاءالله حاجتتون روا🤲

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
@حلوالوزدماوند     @narges6819     دوستان عزیزم به نیتتون هر کدوم روز خودتو ...

ممنون عزیزم.ان شاءالله عاقبت بخیر بشین و به حوائج دلتون برسین🤲

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mary_ryan     @mahsayiii_j     @بادوام     @gilas123 &nbs ...

مرسی دوست جونی. عاقبت بخیر و حاجترواشی عزیزم❤️❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
2728

🌹🌹🌹🌹🌹

بیست و دوم آبان : مادرِ کاربر @م_آفتاب    

خانمم ان شاءالله مادرتون حاجت روا بشند و خداوند حفظ شون کنه . الهی آمین

💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
🌹🌹🌹🌹🌹 بیست و دوم آبان : مادرِ کاربر @م_آفتاب     خانمم ان شاءالله مادرتون ح ...

سلام لبخند نگاه عزیز ممنون از زحمات شما من هر شب قبل از ساعت شرعی میخونم ولی اعلام نمیکنم شرمنده

یه سوال داشتم شرمنده توی تاپیک دعا چرا مینا خانم اینقدر ناراحت شدن آخه کی چیزی گفت؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سلام لبخند نگاه عزیز ممنون از زحمات شما من هر شب قبل از ساعت شرعی میخونم ولی اعلام نمیکنم شرمنده یه ...

سلام عزیز دلم.دشمن تون شرمنده ، زنده باشی خواهر خوبم.حقیقتش من هم متوجه علت ناراحتی شون نشدم . پست ها رو هم خوندم چیزی ندیدم حالا شاید از جای دیگه ناراحت بودند

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
سلام عزیز دلم.دشمن تون شرمنده ، زنده باشی خواهر خوبم.حقیقتش من هم متوجه علت ناراحتی شون نشدم . پست ه ...

انشاالله که زودتر ناراحتی شون برطرف بشه دوباره بیان حیف بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706