2703
2553
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 717 پست
سلام نمیشه اسم منم بنویسیدتوختم

سلام عزیزم

لیست تکمیل شده و مدتیه شروع شده

ان شاءالله مایل باشید ختم های بعدی منشن تون میکنم

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

سلام دوستان دیشب به نیت @mary_ryan    و امشب به نیت mahsayiii سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🌹🌹🌹🌹🌹

هفدهم آبان : @بادوام    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2720
سلام عزیزم لیست تکمیل شده و مدتیه شروع شده ان شاءالله مایل باشید ختم های بعدی منشن تون میکنم

سلام باشه خداخیرتون بده

ازیه جایی به بعددیگه زندگیتوازدورنگاه میکنی میگی ولش کن بالاخره یه چیزی میشه...

@بادوام    

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2714
فدای دوستان گلم بشم ممنونم ان شاالله همه تون حاجت روا بشید

عزیز دلم من هم بعد از نماز مغرب به نیت شما سوره مبارکه حشر خوندم و آرزوی برآورده شدن حاجاتت و عاقبت بخیری و روسفیدی این دنیا و آخرتت رو از خدای بزرگ خواستم.آمین

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

🌹🌹🌹🌹🌹

هجدهم آبان : @gilas123   .

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

چه خوب که این ختم رو استقبال کردین 

من سه باز تاپیک زدم که چله ی سوره یس داریم فقط چند نفر اومدن😏

در صورتی که سوره یس قلب قرآن هستش

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2706