2410
2553
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 717 پست
یه دنیا ممنونم.الهی که عاقبت به خیر بشی دوست خوبم

ممنون از دعای عالیت. همچنین عزیزم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
🌹🌹🌹🌹🌹 شانزدهم آبان : @mahsayiii_j    ( به نیت سلامتی خودشون و فرزند تو راهی شون ...

مرسی دوست مهربونم. همچنین شما گلم❤️❤️❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
@mahsayiii_j   عزیز به نیتتون سوره مبارکه حشر خونده شد انشالله حاجترواباشید

مرسی دوست قشنگم. انشالله همه باهم به حاجتامون برسیم.

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
@mahsayiii_j   عزیزم به نیت حاجتروایت و سلامتی فرزندتون خوندم

مرسی مهربونم. الهی به همه آرزوهات برسی❤️

2714
@mahsayiii_j   ان شاالله بزودی حاجتروابشی و خودتون و نینی تو دلیتون صحیح و سالم باشید .

مرسی دوست قشنگ و مهربونم. انشالله به تمام خواسته هات برسی❤️❤️

2706