2726
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 717 پست

سهم امروز رو خوندم ایشالا همه حاجت روا شن:)

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🌹🌹🌹🌹🌹

چهارم آبان : @lightness    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2728
🌹🌹🌹🌹🌹 چهارم آبان : @lightness     عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (ع ...

خیلی ازتون ممنونم❤انشالله همگی حاجت روا بشیم بحق امام حسین

خواهرای عزیز برام دعا کنین حتما❤❤

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
@lightness عزيز ان شالله حاجت روا باشيد التماس دعا

شماهم حاجت روا بشین به حق امام حسین خواهرم❤

سهم امروز رو خوندم ایشالا همه حاجت روا شن:)

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام تشكر از استارتر عزيز و همه دوستان 

با اميد برآورده شدن همه ي حاجات انشالله 

من اولي رو خوندم به نيت امام زمان 

امروزم عمري باشه ميخونم و فردا اعلام ميكنم تشكر 

فقط لطفا لايكم كنيد بتونم برگردم هرچند لينكو ذخيره كردم . بازم ممنون

تو کنار منی نمی ترسه دلم   

@lightness    

سلام منم اين دوروز رو خوندم

دوست عزيزم انشالله حاجتت روا بشه به حق امام رضا💙💙💙💙

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706