2410
2553
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 717 پست
استارتر عزیزم اگر ایشونو جا انداختی و لیست پر شده جای منو بده به ایشون  اما بیادم باشین

ممنون عزیزم اسممو قبلا داده بودم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
هستید گلم اول نوشته نوزدهم ابان بعد اسم شما نوشته. چند نفر دیگه هم همینطوری شد اسمشون هر کاری کر ...

دیدم خانمی

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

ممنونم عزیزم انشااله همگی حاجت روا بشیم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2720
هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

خیییلی خیلی ممنونم که اسم منو هم گذاشتید اولای لیست

انشاالله که حاجت روا بشین ❤

اسمم مریم و به نیت ازدواج با شخص موردنظرم 😔 

مهربانی زبان جهانیست 😍
نه گلم نوشتم اسم شونو اسم همه عزیزانی که گفتند شرکت میکنند رو نوشتم چند بار هم بررسی کردم فقط ابتدا ...

سلام مرسی عزیزم که صدام زدین.وممنون بابت اینکه نیتم رو  نوشتین.😍

سلام مرسی...ان شاالله ک همه تون حاجت رواشین من شایدنتونم هرروزاطلاع بدم اما میخونم

2714

🌹🌹🌹🌹🌹

سوم آبان : سوره حشر هدیه به آقا امام زمان (عج) ، به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا

⁦♥️⁩اللهم عجل لولیک الفرج⁦♥️⁩

⁦❇️⁩آمین یا رب العالمین بحق محمد و آله الطاهرین⁦❇️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
سلام عزیزم اسم منم بنویس حتما. شرمنده سرم شلوغ بود نتونستم نگاه کنم پیام دادین یانه براهمین دیر پیام ...

سلام خانمی.لیست تکمیل شده ان شاءالله اگر مایل باشید ختم های بعدی منشن تون می کنم⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2706