1619
1605
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4192 بازدید | 717 پست
عزیزم تو لیست رفتید . التماس دعا

مرسی دوست خوبم❤️❤️❤️

بهترینا برات عزیزدلم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

TE]

دوستان عزیزم و به خصوص استارتر نازنین الهی که حاجت روا بشین.من همه ختم ها رو به جا میارم و دعاگوتون هستم.اگر نمیتونم اعلام کنم حلالم کنید درگیر دکتر رفتن هستم و جراحی دارم.التماس دعا دارم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ممنونم عزیزم، شروع از پس فرداست دیگه عزیزم؟

بله گلم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
سلام دوستان امشب به نیت @کوثرخانم   سوره مبارکه حشر خوندم حاجتتون روا .التماس دعا.

ممنون عزیزم لطف کردین انشاءالله 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که این ماه تیکرم واقعی میشه و من مامان میشم   
1522

از همگی قبول باشه دوستان انشاءالله همگی حاجت روا شین سعادت نداشتم تو چله بعدی شرکت کنم من و از دعای خیرتون بی نصیب نکنین 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که این ماه تیکرم واقعی میشه و من مامان میشم   
@لبخندنگاه     عزیزم به نیتتون خوندم ان شاءالله به زودی حاجت روا بشید و همیشه سالم و سلا ...

متشکرم نازنینم خدا خیرتون بده

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
@دخترم_عشقمه     @درمسیرخدا     @بنر     @مامان_محمدمحسن &nb ...

سلام دوستان امروز به نیت @لبخندنگاه   عزیز سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید که بانی خیر میشید.

ممنونم ازتون.التماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سلام دوستان امروز به نیت @لبخندنگاه   عزیز سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید که با ...

ممنونم مهربونم خیر ببینی

1614
ممنونم مهربونم خیر ببینی

عزیزم من الان به نیتت خوندم نمیدونم چرا یدفعه فکر کردم ختم دیروز تموم شده . ببخشید دیر وقت شد  ان شاالله که خدا جواب دل مهربونت به بهترین شکل بده 

از همگی قبول باشه و همگی حاجتروا

عزیزم من الان به نیتت خوندم نمیدونم چرا یدفعه فکر کردم ختم دیروز تموم شده . ببخشید دیر وقت شد   ...

خیلی ممنونم خواهر خوبم زحمت کشیدی خدا خیرت بده

خیلی ممنونم خواهر خوبم زحمت کشیدی خدا خیرت بده

لبخندنگاه عزیزم من دیروز به نیتت حاجترواییتون سوره مبارکه حشر رو خوندم انشالله حاجتروا باشی عزیزدلم و خیلی خوشحالم ختم جدید داریم با شما مهربون و دوستای گل همگروهمون 😘😘😘😘حاجتروایی در انتضارماست😊☺

وخدابه شدت کافیست😘�
لبخندنگاه عزیزم من دیروز به نیتت حاجترواییتون سوره مبارکه حشر رو خوندم انشالله حاجتروا باشی عزیزدلم ...

ممنونم مهربونم خدا خیرت بده🥰⁦❤️⁩🌹

1641
وای من عادت کرده بودم بهش دیگه  اصلا حواسم نبود تموم شده

ای جان🥰

ان شاءالله از فردا ختم الرحمن

حاجت روا و دلشاد باشی نازنینم

@کوثرخانم    

@لبخندنگاه    

سلام عزيزان

به موقع ب نيتتون خوندم سوره حشرو.حاجتتون روا باشه انشالله🌺❤💙❤

لبخندجان ممنون ک باني خيرميشي😘😍🌺💙❤

دوستاي قشنگم،منو تگ کنين لطفا تو تاپيکاي عکس و هيجاني و جنجالي😍😁🙏❤                                                                                                                            یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                                                دوستای مهربونم💚ممنون میشم اگه برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر خونه بخريم و مستقل بشيم🙏💙❤😍
@کوثرخانم     @لبخندنگاه     سلام عزيزان به موقع ب نيتتون خوندم سوره حشرو. ...

ممنونم‌خواهر خوبم💖🥰