1464
1411
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4079 بازدید | 717 پست
سلام نمیشه اسم منم بنویسیدتوختم

سلام عزیزم

لیست تکمیل شده و مدتیه شروع شده

ان شاءالله مایل باشید ختم های بعدی منشن تون میکنم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

سلام دوستان دیشب به نیت @mary_ryan    و امشب به نیت mahsayiii سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

🌹🌹🌹🌹🌹

هفدهم آبان : @بادوام    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473

@بادوام    

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
1485
فدای دوستان گلم بشم ممنونم ان شاالله همه تون حاجت روا بشید

عزیز دلم من هم بعد از نماز مغرب به نیت شما سوره مبارکه حشر خوندم و آرزوی برآورده شدن حاجاتت و عاقبت بخیری و روسفیدی این دنیا و آخرتت رو از خدای بزرگ خواستم.آمین

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

🌹🌹🌹🌹🌹

هجدهم آبان : @gilas123   .

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

چه خوب که این ختم رو استقبال کردین 

من سه باز تاپیک زدم که چله ی سوره یس داریم فقط چند نفر اومدن😏

در صورتی که سوره یس قلب قرآن هستش

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
1476

@gilas123    

ان شاالله بزودی حاجتروا بشی.

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
🌹🌹🌹🌹🌹 هجدهم آبان : @gilas123   . عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) ...

عزیزم یدفعه اومدم دیدم صدام زدین خیلی خوشحال شدم 

برای یک دل شدنم و ارامشم خیلی دعا کنید ان شاالله همگی حاجتروا ان شاالله

1508